Leto v bikinách aj na titulke! Kocianová si užívala, teraz vyberá novú krásu

28.08.2017 13:04

Už niekoľko rokov je slovenská topmodelka Michaela Kocianová ambasádorkou súťaže Elite Model Look. Aj tento rok, už v stredu zasadne do poroty, ktorá vyberie víťazov nového ročníka.

Slovenka Michaela Kocianová si leto užila v...
Slovenka Michaela Kocianová si leto užila v poriadne exotických destináciách.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív Michaely Kocianovej

Rodáčka z Trenčína má pritom za sebou poriadne nabité leto. Prácou, ale aj oddychom. S priateľom Arranom Yentobom navštívila niekoľko nádherných destinácií a o momentky sa podelila so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Stihla však aj pracovať a jej príťažlivý pohľad a sexy telo potešilo napríklad čitateľky Elle Canada. Práve pre letné vydanie magazínu nafotila niekdajšia múza Johna Galliana veľký plážový editoriál.

Už v stredu večer však plavky nahradí večerný outfit a Kocianová vyrazí do Prahy na finále česko-slovenskej súťaže v modelingu, kde bude vyberať svoje nástupkyne a tiež nové mužské tváre módneho sveta. Pridá sa ku nej aj jej dobrá kamarátka a kolegyňa Linda Vojtová – česká topmodelka, ktorá žije v New Yorku a stane sa čestnou prezidentkou poroty.

v exkluzívnej prehliadke počas galavečera sa opäť predstavia topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, medzi nimi aj Michaela Kocianová a Zuzana Stráská, víťazka svetového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Denisa Dvořáková, Adriana Čerňanová, Barbora Brušková či Sasha Gachulincová.

Slovenka Michaela Kocianová na titulnej strane...
Slovenka Michaela Kocianová na titulnej strane Elle Canada. Autor: Elite Model Managment

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#titulka #Michaela Kocianová #leto #Elite Model Look #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýbajú vám vitamíny, ak nejete ovocie a zeleninu, poraďte sa v lekárni.
Neodkladajte prácu na neskôr,...

+ Prestaňte jesť v rýchlych občerstveniach, radšej si niečo doma navarte.
Zdokonaľte sa v jazyku, ku svojej...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk