Miss Amerika či Miss Grimasa?! Nová kráľovná krásy pobavila internet

11.09.2017 06:46

Súťaže krásy v USA patria stále medzi veľmi populárne a sledované programy. V nedeľu večer k obrazovkám lákala Miss America. Nová víťazka však bavila aj inak.

Miss Severej Dakoty Cara Mund po víťazstve v...
Miss Severej Dakoty Cara Mund po víťazstve v súťaži Miss America predviedla celú škálu grimás z dojatia a emócií. Autor: SITA/AP, Noah K. Murray

Porota, ktorá vyberala z 51 finalistiek – zástupkýň jednotlivých amerických štátov a rozhodla sa korunovať titulom najvyšším krásku zo Severnej Dakoty Caru Mundovú. Hnedovláska, ktorá pri promenáde v plavkách ukázala prekvapivo kypré krivky, sa po splnení povinností Miss môže vrhnúť na štúdium práva. Školné je súčasťou výhry v súťaži.

Cara Mund však zaujala aj inak. Dojatie a emócie, ktoré prišli s vyhlásením verdiktu, zvládla po svojom. Škála grimás, ktorú predviedla pred objektívmi, pobavila aj internet. Najkrajšia žena Ameriky totiž pri emócii radosti a šťastia vôbec nevyzerala taká pekná, ako by ste si pri kráľovnej krásy mysleli. Nuž, ale šťastie má rôzne podoby. Aj grimasy, ktoré vyzerajú ako z televíznej paródie.

Miss Severej Dakoty
		Cara Mund po víťazstve
		v...
Nová Miss Amerika Cara
		Mund.
+3Nová Miss Amerika Cara
		Mund pózuje so
		svojimi...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#víťazstvo #šťastie #Miss Amerika #grimasa #Cara Mund
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj keď ráno nestíhate, doprajte si zdravé raňajky, dodajú vám potrebnú energiu.
Nevyberajte si stále tú...

+ Dnes ste pripravený na všetko, nič vás len tak ľahko nerozhodí.
Pri financiách sa momentálne nemáte načo...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk