Traste sa, prichádza nová hviezda! Klon slávnej Cindy dobýja móla

23.09.2017 13:30

Zdá sa, že pozície hviezd modelingu ako Gigi Hadid či Kendall Jenner sa otriasajú v základoch. Dôvod - je tu nová superhviezda. Kaia Gerger.

Modelka Kaia Gerber odštartovala prehliadku...
Modelka Kaia Gerber odštartovala prehliadku Alexander Wang v New Yorku. Autor: Reuters, JOE PENNEY

Iba šestnásťročná dcéra niekdajšej supermodelky Cindy Crawfordovej (často označovaná ako jej kópia či klon) sa stala absolútnou kráľovnou týždňov módy, ktoré odštartovali v New Yorku a pokračujú momentálne v Miláne. Hoci 175 centimetrov vysoká hnedovláska sa neobjavila na toľkých prehliadkach ako viaceré jej kolegyne, tie, ktoré odkráčala, boli skutočne exkluzívne. Zväčša šou otvárala alebo uzatvárala ako modelka, na ktorú je upretá najväčšia pozornosť.

Modelka
		Kaia Gerber odštartovala
		prehliadku...
Modelka
		Kaia Gerber predviedla na módnej
		šou...
+8Topmodelka Kaia Gerber v
		kreácii Philosophy
		di...

Stalo sa tak na prehliadke značky Fendi vo štvrtok v Miláne. Nasledovala však aj šou Moschino, ktorú Gerber odštartovala v baletnej sukienke pošitej modrým perím.

V New Yorku bola krásna tínedžerka skutočnou hviezdou prehliadky Alexandra Wanga a na módnej šou Marca Jacobsa uzatvorila celú prezentáciu v žiarivých žltých šatách pošitých flitrami. V Londýne predvádzala pre značku Burberry.

Modelka Kaia Gerber odštartovala prehliadku...
Modelka Kaia Gerber odštartovala prehliadku značky Fendi v Miláne. Autor: SITA/AP, Luca Bruno

Je celkom zjavné, že Kaia Gerber má pred sebou veľkú kariéru. Vyzerá ako klon vlastnej mamy a dizajnéri si ju okamžite zamilovali. Ostáva otázkou, ktoré značky si ju vyberú v Paríži. Očakáva sa, že by mohla byť novou hviezdou prehliadky Chanel, čo zvyčajne býva pre modelku najväčšia pocta.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Marc Jacobs #sláva #kariéra #Prada #topmodelka #Alexander Wang #štart #Fendi #Kaia Gerber #Moschino
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaradíte do jedálneho lístka viacej listovej zeleniny a čerstvého ovocia.
Nenakupujte...

+ Úbytok hmotnosti spôsobil, že svaly ochabli, začnite spevňovaním.
Nespokojnosť s bankou môžete...