Dokonalé telo nie je zadarmo! Aha, táto kráska drie ako o život!

28.09.2017 09:30

Nie je to zďaleka len o krásnych tvárach a dokonalých telách. Skrýva sa za nimi aj tvrdý tréning a topmodelka Lais Ribeiro to dobre vie.

Topmodelka Lars Ribeiro sa pripravuje na módnu...
Topmodelka Lars Ribeiro sa pripravuje na módnu šou v Šanghaji, kde bude jednou z hviezd výročnej prehliadky Victoria's Secret. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Brazílska rodáčka, ktorá je jednou z tvárí značky Victoria's Secret, sa objavila v utorok v známom newyorskom fitness centre 305 a prilákala aj pozornosť médií. Dôvodom bolo, samozrejme, predstavenie nových produktov materskej firmy. Ribeiro však zaujala aj inak. Svojím vytrénovaným telom. Stačilo, aby napla svaly a na rukách jej nabehli prekvapivé bicepsy. Bruško či stehná má táto 26-ročná kráska ako z ocele.

Modelka už dávnejšie prezradila, že pre svoju prácu sa musí denne venovať fyzickým aktivitám a náročnému tréningu. Nikdy to však neľutovala. „Vyrastala som ako dievča, ktoré má rado pohyb. Vždy som mala rada šport,“ uviedla.

Topmodelka Lais Ribeiro sa pripravuje na módnu...
Topmodelka Lais Ribeiro sa pripravuje na módnu šou v Šanghaji, kde bude jednou z hviezd výročnej prehliadky Victoria's Secret. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Už o pár mesiacov ju bude môcť vidieť svet na výročnej prehliadke amerického výrobcu spodnej bielizne. Tento rok bude opäť o niečo výnimočnejšia. Celá sa totiž presunula do Šanghaja, kde sa Victoria's Secret snaží dobyť trh a posilniť svoje obchodné pozície. Krásne modelky s dokonalými telami, ako je to Ribeirovej, k tomu nepochybne napomôžu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréning #Telo #modelka #Lais Ribeiro #cvičenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prekonajte svoj strach, budete sa cítiť lepšie a sebavedomejšie.
Nekšeftujte s tovarmi, ktoré sú z rôznych...

+ Je pred vami ťažké životné rozhodnutie, popremýšľajte nad ním.
Neprezrádzajte svojim kolegom plány do...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk