Za tieto nohy treba platiť milióny! A Gisele Bündchen bohatne

07.10.2017 11:00

Slávnu Brazílčanku len tak niekto zo sedla nevyhodí! Veď sa pozrite na to telo!

Hoci s predvádzaním na mólach už Gisele Bündchen (37) skončila, s módnym biznisom sa ani zďaleka nerozlúčila. Dokazuje to aj aktuálna kampaň značky Arezzo, v ktorej hrá hlavnú rolu práve sexi Brazílčanka.

Gisele Bündchen  pre brazílsku značku Arezzo.
Gisele Bündchen pre brazílsku značku Arezzo. Autor: Arezzo

Dvojnásobná mama pózuje v žltých šortkách a blúzke rovnakej farby, ktorá jej zvodne odhaľuje brucho. V kampani však upriamuje pozornosť najmä na jej štíhle a dlhé nohy. Tie, aj vďaka vysokým podpätkom, pôsobia priam nekonečným dojmom.

Bündchen, ktorá sa preslávila aj ako slávny anjel značky Victoria's Secret, sa stále drží na špici, čo sa zárokov týka a doposiaľ nenašla súperku. Za rok 2016 napríklad zarobila 30 miliónov dolárov. Nádherná Brazílčanka nežije len kariérou, od roku 2009 je vydatá za hráča amerického futbalu, Toma Bradyho, ktorému porodila dve deti.

S brazílskou značkou Arezzo modelka spolupracuje už dlhší čas, celkovo sa venuje podpore domácich značiek. Okrem toho sa aktívne angažuje v enviromentálnej oblasti, čo jej v septembri vynieslo aj prestížne oceneie The Vogue Eco Laureate Award. Modelka už v roku 2008 založila internetovú stránku, v ktorej upozorňovala na problémy súvisiace s ničením prírody, vytvorila niekoľko projektov na podporu záchrany dažďových pralesov. Je naladená na podobnú enviromentálnu vlnu, ako jej niekdajší partner, herec Leonardo DiCaprio, s ktorým randila od roku 2000 do roku 2005.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kampaň #Gisele Bündchen #Arezzo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neležte celý deň v posteli, vaša krčná chrbtica trpí.
To, čo sa včera zdalo nemožné, dnes bude pre vás...

+ Dobrý matrac je základ kvalitného spánku, myslite na to.
Nenechajte sa zlákať na všetky reklamy, ktoré...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk