Oscarová kráska novou tvárou Louis Vuitton. Koľko za to dostane?!

09.10.2017 00:00

Hviezdou módneho sveta? Áno, presne to sa podarilo herečke Emme Stoneovej, ktorá sa tak zaradí ku kolegyniam ako Jennifer Lawrence či Kristen Stewart.

Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton.
Herečka Emma Stone v kreácii Louis Vuitton. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Tohtoročná víťazka oscarového súboja o trofej pre najlepšiu herečku podpísala zmluvu so slávnym francúzskym módnym domom Louis Vuitton a stane sa jeho novou tvár.

Dvadsaťosemročná Stone údajne snahám o reklamný kontrakt odolávala takmer rok a zástupcovia slávneho ateliéru sa snažili bez úspechu. Teraz sa však pohli správnym smerom a herečka by mala byť najbližšie dva roky oficiálnou ambasádorkou produktov s monogramom LV.

Podľa správ portálu PageSix.com si vraj Stone pripíše na konto celkom tučný honorár. Malo by ísť o sumu medzi 6 až 10 miliónmi dolárov. Zároveň bude hviezda dostávať odevy a doplnky zadarmo, čo sa ukázalo už na jej posledných dvoch premiérach filmu Súboj pohlaví. Aj na tej v USA, aj na piatkovej premiére v Londýne sa predviedla v šatách z dielne Louis Vuitton.

Herečka
		Emma Stone (vľavo) a tenisová
		hráčka...
Britská
		herečka Andrea
		Riseborough.
+3Herečka Elisabeth Shue
		pózuje fotografom
		v...

Herečka nie je ani zďaleka prvou hviezdou Hollywoodu, ktorá má podpísaný exkluzívny kontrakt s módnym domom. Napríklad jej kolegyňa Jennifer Lawrence dlhodobo spolupracuje so značkou Dior a Kristen Stewart je zase tvárou značky Chanel. Pre Louis Vuitton donedávna fotila kampane zase herečka Michelle Williams.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#milión #Louis Vuitton #kontrakt #Emma Stone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa pravidla, “všetko s mierou”, môžete si tak dopriať viac.
Čaká vás množstvo práce, pustite sa do...

+ Neležte celý deň v posteli, vaša krčná chrbtica trpí.
To, čo sa včera zdalo nemožné, dnes bude pre vás...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk