Kirsten Dunst aj krásna Maďarka Palvin - hviezdy si vyrazili za módou

19.10.2017 17:15

Hollywoodska herecká, ale najmä módna elita sa zišla v stredu večer v Los Angeles. Lákadlom bola, samozrejme, móda - konkrétne nová limitovaná kolekcia pod taktovkou uznávaného Erdema.

Herečka Kirsten Dunst a dizajnér Erdem na párty...
Herečka Kirsten Dunst a dizajnér Erdem na párty pred prehliadkou kolekcie Erdem X H&M. Autor: H&M

Dizajnér s exotickým priezviskom Moralioglu má kanadsko-turecké korene a jeho tvorba už roky boduje u hollywoodskych hviezd aj v slávnych módnych magazínoch. Tentoraz sa ako ďalší tvorca spojil so značkou H&M, ktorá je známa kooperáciami s vychytenými módnymi dizajnérmi či ateliérmi. Vznik kolekcie vychádzal z typickej estetiky Erdema, v ktorej nechýbajú bohaté kvetinové potlače, čipka, ale tiež uvoľnené strihy, architekturálnejšie formy a kvalitný materiál.

Moderátorka a dídžejka Alexa
		Chung.
Maďarská
		topmodelka Barbara
		Palvin.
+33Model Brandon Thomas
		Lee, syn herečky
		Pamely...

Popri premiére na móle, kde sa v jednotlivých odevoch objavili hviezdne mená modelingu, sa šaty dostali ako prvé ku celebritám. A treba podotknúť, že mnohým naozaj svedčali. Herečka Kirsten Dunst si vybrala pánsky komplet hodvábnej košele a nohavíc s potlačou, ktoré pripomínajú pyžamovú estetiku. Jej kolegyňa Kate Bosworth uchvátila v čiernych šatách s jemnou potlačou, ktoré pôsobili žensky a elegantne. Na čiernu stavila aj herečka Selma Blair, kým taká Jaime King siahla po vzorovanom kabáte s výrazným kvetinovým vzorom.

Maďarská topmodelka Barbara Palvin.
Maďarská topmodelka Barbara Palvin. Autor: Joe Schildhorn/BFA.com/H&M

Prehliadka sa konala v historickom dámskom klube Ebell v Los Angeles. Hostia pri príchode našli klub premenený na anglickú botanickú záhradu prekypujúcu zmesou reálnych a surreálnych rastlín, ktoré formovali prehliadkové mólo, ako keby sa kúsok Anglicka presunul na západné pobrežie. Po módnej prehliadke si hostia vychutnali živé vystúpenie Grimes v miestnosti plnej kvetín, ktoré pripomínali kolekciu ERDEM x H&M. Hostia potom v exkluzívnom pop-up obchode dostali šancu byť medzi prvými na svete, ktorí budú vlastniť kúsky z kolekcie.

Poľská topmodelka Malgosia Bela na prehliadke...
Poľská topmodelka Malgosia Bela na prehliadke kolekcie Erdem X H&M, ktorú prezentovali v Los Angeles a ktorá je ďalšou limitovanou kolekciou v spolupráci švédskej odevnej značky so známym módnym menom - konkrétne dizajnérom Erdemom Moralıoglu. Autor: H&M

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #móda #Kate Bosworth #kolekcia #Kirsten Dunst #Erdem #Selma Blair #Erdem X H&M
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesti chrbtice by vám mohla pomôcť joga, spravte si na ňu čas.
Raz za čas si môžete dopriať dni plné...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...