Víťazstvo chutí lepšie v spoločnosti blond hviezdy zo Sports Illustrated

03.11.2017 12:40

Modelka Kate Upton prišla podporiť na ihrisko svojho snúbenca, bejzbalistu Justina Verlandera.

To sa hrá, keď vás podporuje taká kráska! Modelka Kate Upton, ktorá už niekoľkokrát zdobila titulku Plavkového špeciálu magazínu Sports Illustrated, prišla na bejzbalový zápas podporiť snúbenca, Justina Verlandera. A po vyhratom zápase sa mu šťastná hodila okolo krku. Veľké víťazstvo si vychutnávali bok po boku na štadióne Dodgers v Los Angeles.

Bejzbalista  Justin Verlander spolu s jeho...
Bejzbalista Justin Verlander spolu s jeho priateľkou, modelkou Kate Upton, po úspešnom zápase v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jae C. Hong

25-ročná blondínka tvorí s 34-ročným športovcom pár už od roku 2011, v roku 2016 sa zasnúbili. Ako informuje UsWeekly, párik si plánuje už čoskoro povedať „áno“ v talianskom Toskánsku, modelkine dve sestry, Chrisie a Laura, jej pôjdu za družičky. Aj počas zápasu jej na ruke žiaril diamantový zásnubný prsteň.

Topmodelka Kate Upton na jednej z trojice...
Topmodelka Kate Upton na jednej z trojice titulných strán magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue 2017. Autor: Reprofoto: SI.com

Už v roku 2012 sa stala Upton hviezdou slávneho Plavkového špeciálu magazínu Sports Illustrated. Titulka jej vzápätí otvorila aj dvere do sveta filmu, v roku 2014 si zahrala po boku hviezd ako Cameron Diaz či Leslie Mann v komédii Jedna za všetky. Celkovo sa objavila v piatich filmoch. Práve o kariére herečky sa však sexi blondínka vyjadruje v súvislosti s jej budúcnosťou.

Bejzbalista  Justin Verlander spolu s
		jeho...
Bejzbalista
		 Justin Verlander spolu s
		jeho...
+2Bejzbalista  Justin
		Verlander spolu s
		jeho...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kate Upton #Justin Verlander
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ovocie a zelenina v surovom stave zmiernia vaše tráviace problémy.
Dnes bude na vás vyvíjaný veľký tlak od...

+ Zdravotné problémy spôsobuje aj nedostatok vitamínov v tele.
Začnite sa v práci viac snažiť, momentálne...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk