Top forma 44-ročnej Heidi Klumovej! Bikiny jej rozhodne pristanú

10.11.2017 00:00

S televíznou reality šou Hľadá sa nemecká topmodelka slávi Heidi Klum úspechy už niekoľko rokov. Najnovšiu sériu nakrúcala aj s vybranými adeptkami v Karibiku.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum v Dominikánskej republike počas nakrúcania nových epizód šou Germany's Next Top Model. Autor: Profimedia

Štyridsaťštyriročná štvornásobná mama nenechala na pláži žiariť v bikinách len mladé dievčatá. Aj ona sama zhodila šaty a zostala len v dvojdielnych tmavohnedých plavkách. Pohľadom okolia neunikla.

Podotknúť určite treba, že Klumovej forma je stále závideniahodná. Modelka a televízna osobnosť, ktorá je po rozchode s priateľom Vitom Schnabelom opäť single, sa udrživa už roky vo forme pomocou cvičenia a zdravého životného štýlu. Už dávnejšie však priznala, že veľkým pomocníkom je v jej prípade aj genetika.

Klumovej návšteva Dominikánskej republiky, kde sa nakrúcanie nových epizód populárnej nemeckej reality-šou konalo, sa nezaobišla bez prítomnosti paparazzov. Koniekoncov práve vďaka nim môžu čitatelia obdivovať jej ukážkovú figúru.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šou #modelka #Karibik #Heidi Klum #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesť chrbáta vám nepomôže masáž, musíte byť v kľude a teple.
Niekto začal obmedzovať nové...

+ Neskrývajte strach z lekárov, priznajte sa aspoň najbližšiemu človeku.
Momentálne vám bude ťažké zarobiť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk