Slávna bielizňová šou bez tejto krásky?! Áno, Gigi do Šanghaja neletí

18.11.2017 10:00

Veľké prekvapenie a pre mnohých sklamanie - topmodelka Gigi Hadid sa nezúčastní na veľkolepej výročnej šou Victoria's Secret v Šanghaji.

Modelka Gigi Hadid sa predvádza na prehliadke...
Modelka Gigi Hadid sa predvádza na prehliadke Victoria's Secret Fashion Show 2016. Autor: SITA/AP, Francois Mori

Blondínka, ktorá bola posledné dva roky hviezdou prehliadky, zverejnila správu o svojej neúčasti na Twitteri. „Som taká sklamaná, ale tento rok nebudem schopná objaviť sa na prehliadke v Číne. Milujem celú moju Victoria's Secret rodinu a v duchu budem so všetkými dievčatami,“ napísala Hadid. Doplnila tiež, že sa teší už na budúci rok, keď sa na móla VS vrátiť.

Médiá, samozrejme, začali pátrať po tom, čo by mohlo byť dôvodom jej neúčasti na prestížnej prehliadke, ktorú zvyčajne sledujú v televíznom prenose o pár dní neskôr milióny ľudí. Objavili sa aj dohady, že ide o vyžiadanú neúčasť vzhľadom na nedávne video na sociálnych sieťach, ktoré malo pôsobiť protičínsky. Nič podobné však zástupcovia značky nepotvrdili.

Na móle známeho výrobcu dámskej spodnej bielizne sa tento rok neobjaví ani ďalšia slávna topmodelka Kendall Jenner. Dôvodom v jej prípade je to, že je medzinárodnou ambasádorkou značky La Perla – iného výrobcu dámskej bielizne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Victoria´s Secret #prehliadka #neúčasť #Gigi Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nastal čas na zmenu stravovania, jedzte viac krát denne po menších porciách.
Snažte sa presvedčiť kolegov,...

+ Aj pasívne fajčenie je fajčenie a môže vám veľmi ubližovať.
Stereotyp vás začne ubíjať, pomyslíte na zmenu...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk