Sexi krásky znovu v akcii! Bielizeň chýba, ale aj tak ukázali dosť...

Nedávna prehliadka slávnej americkej značky Victoria's Secret v Šanghaji prilákala pozornosť nového trhu. Netreba však podceňovať ani ten pôvodný, predovšetkým americký.

29.11.2017 12:59
debata
Brazílska topmodelka Adriana Lima (vľavo) a jej... Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Brazílska topmodelka Adriana Lima (vľavo) a jej kolegyňa Lais Ribeiro. Brazílska topmodelka Adriana Lima (vľavo) a jej kolegyňa Lais Ribeiro.

Na akcii v New Yorku, párty, kde sa premietal v premiére záznam tejto veľkolepej prehliadky, sa opäť stretli niektoré z krások z čínskej módnej šou. Na akcii nechýbala napríklad Brazílčanka Adriana Lima, ktorá sa stala pravdepodobne služobne najstaršou modelkou pod krídlami značky VS.

Americká modelka Bella Hadid nechýbala.
Topmodelka Romee Strijd.
+7Topmodelka Taylor Hill na párty k premietaniu...

O toto miesto sa roky delila s kolegyňou a krajankou Alessandrou Ambrosio – tá však pred pár dňami potvrdila, že post „anjelika“ Victoria's Secret opúšťa. A chýbala aj na samotnom premietaní.

Modeliek, aj tých s prívlastkom top však bolo dosť. Prišla napríklad Elsa Hosk, ktorá sa predviedla v samodržiacich pančuchách ako dokonalá plavovlasá sexbomba, alebo Bella Hadid, ktorá sa zase zaodela do latexových šiat s vysokým rozparkom. Nechýbala ani ďalšia brazílska kráska Lais Ribeiro, modelka, ktorá tento rok na výročnej šou predviedla podprsenku za dva milióny dolárov ozdobená drahými kameňmi a diamantmi.

Americká modelka Bella Hadid nechýbala. Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Americká modelka Bella Hadid nechýbala. Americká modelka Bella Hadid nechýbala.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premietanie #Victoria´s Secret #Adriana Lima #sexy #Bella Hadid #Lais Ribeiro

+ Zdravie vás nesklame, ak sa budete vyhýbať komplikáciám a stresu.
Kúpite do bytu konečne klimatizáciu, svoje...

+ Vyhýbajte sa stresu, nájdite aktivity, ktoré vás uvoľňujú a tešia.
Rozumné investície sa čoskoro...