Na modelingu nie je nič ťažké, opisuje Heidi Klum

05.12.2017 00:00
Heidi Klum
Topmodelka Heidi Klum. Autor: ,

Nemecko-americká modelka prezradila, že by bola rada, ak by jej deti nepracovali v módnom priemysle.

Vyjadrila sa tak v rozhovore pre magazín You britského denníka Daily Mail. „Nehovorím o tom nahlas, pretože nechcem, aby dostávali nápady. Potrebujú byť deťmi. Práve teraz si moja staršia dcéra podáva prihlášky na stredné školy. Je tak zaneprázdnená štúdiom. Posledné, čo by som jej povedala je ‘Hej, nechceš byť modelka? Práve teraz je to trendy, že sa dcéry úspešných modeliek samé stávajú modelkami’. Moje deti sú zaneprázdnené s ich záľubami, učiteľmi a testami,“ uviedla mama štyroch detí, ktoré má so spevákom Sealom. Modelka s ním má 13-ročnú dcéru Helene, 12-ročného syna Henryho, 11-ročného Johana a osemročnú dcéru Lou.

Štyridsaťštyriročná Klum však vzápätí dodala, že nevystupuje proti modelingu. „Vôbec. Stále ma to baví a je to v porovnaní s ostatnými vecami, čo robím, jednoduché. Idete na fotenie, tím vám urobí vlasy a mejkap, usmejete sa do fotoaparátu, ležíte na pláži. Čo je na tom ťažké,“ skonštatovala.

Heidi Klum sa stala známou zásluhou fotenia pre plavkové číslo magazínu Sports Illustrated a práce pre svetoznámu značku spodnej bielizne Victoria's Secret, v ktorej pôsobila trinásť rokov – odišla v roku 2010 so slovami, že všetky dobré veci sa raz musia skončiť. Okrem účinkovania v množstve reklamných kampaní sa ukázala aj v niekoľkých filmoch ako napríklad Klub 54 (1998), Zoolander (2001), Dohola? (2001) a Diabol nosí Pradu (2006) či seriáloch Sex v meste (1998 – 2004), Zúfalé manželky (2004 – 2012) alebo Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014).

#modeling #Heidi Klum #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte dlho v noci hore, vaše telo si potrebuje oddýchnuť.
Problémy sa pri vás nebudú držať dlho, ak sa...

+ Zbavte sa stravy, ktorá zaťažuje vaše zdravie aj postavu.
Zvýšeným vzdelaním môžete dosiahnuť lepšie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk