Návrat do starých čias?! Crawford odhaľuje nohy, ale vek už nezaprie

14.12.2017 00:00

V 90-tych rokoch patrila medzi supermodelky. Hoci jej popularita zoslabla, stále je žiadanou aj po päťdesiatke. Rozdiely však už vidieť.

Americká modelka Cindy Crawford sa vrátila do...
Americká modelka Cindy Crawford sa vrátila do starých čias fotením pre značku Lamborghini. Autor: Profimedia

Americká modelka Cindy Crawford sa nedávno vrátila k svojim začiatkom, keď fotila reklamy s masívnymi vlnami a v červenom kostýme s minisukňou. Tento look kopírovali aj autori najnovšej reklamy pre značku Lamborghini a rozhodli sa dnes 51-ročnú modelku vrátiť do starých zašlých čias jej superslávy.

Niet pochýb, že Crawford má svetu stále čo ukázať. Vek však už určite nezaprie. Konieckoncov, prečo by to robila. O pozornosť núdzu nemá, ale modeling je pre ňu už len príjemným vytrhnutím z bežného stereotypu zabezpečenej manželky a uznávanej celebrity.

V rodine niekdajšej supermodelky a jej manžela Randeho Gerbera však medzičasom vyrástla iná kráska. Reč je o dcére Kaii Gerberovej, ktorá za posledné mesiace stihla dobyť svet modelingu. Naposledy sa predstavila na prehliadke značky Chanel v Hamburgu a pre jej nápadnú podobnosť so slávnou mamou jej predpovedajú odborníci veľkolepú kariéru.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reklama #nohy #krivky #fotenie #Cindy Crawford
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaťažujete svoje telo veľkým množstvom alkoholu, bude vám nevoľno.
Nemusíte sa báť straty o majetok, len...

+ Zdravotné ťažkosti budú len krátkodobé, o deväť mesiacov sa skončia.
Nechávate všetko na svoje plecia,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk