Úchvatná Naomi či dcéra slávnej Cindy - parádna zostava žiari v reklame!

18.12.2017 17:00

Supermodelky po boku nových hviezd brandže sa stretli v novej kampani značky Versace. Hviezdi v nej Naomi Campbell, ale aj Kaia Gerber, dcéra Cindy Crawfordovej.

Topmodelka Naomi Campbell v reklame na novú...
Topmodelka Naomi Campbell v reklame na novú kolekciu značky Versace. Autor: Steven Meisel pre VERSACE

Vznik reklamnej kampane s kolekciou na jar a leto 2018 sa viaže k 40. výročiu značky, ktorú preslávil slávny Gianni Versace. Po jeho násilnej smrti v roku 1997 sa žezla ujala jeho sestra Donatella a drží firmu nad vodou dodnes.

Topmodelka Kaia Gerber v reklame na
		novú...
Topmodelka
		Naomi Campbell v reklame na
		novú...
+2Topmodelka Gisele
		Bündchen v reklame na
		novú...

Aktuálna kolekcia je poctou zosnulému Giannimu a už na prehliadke v Miláne pred pár mesiacmi vytvorila Donatella výnimočný moment, keď na mólo pozvala niekdajšie supermodelky. Z nich dve, Naomi Campbell a Christy Turlington sa objavujú aj v novej kampani. Pridala sa k nim brazílska gazela Gisele Bündchen, ktorá tento rok prvýkrát spadla z rebríčka najlepšie platených modeliek.

Do zoznamu kampane pribudli aj mená ako Gigi Hadid, Vittoria Ceretti či Kaia Gerber. Práve posledná menovaná je dcérou slávnej Cindy Crawfordovej, ktorá stála pri zrode fenoménu Versace pred dvoma desiatkami rokov.

Topmodelka Gisele Bündchen v reklame na novú...
Topmodelka Gisele Bündchen v reklame na novú kolekciu značky Versace. Autor: Steven Meisel pre VERSACE

„Táto kampaň reprezentuje spojenie medzi minulosťou a prítomnosťou. Potrebujete vedieť, kto ste a odkiaľ pochádzate, aby ste mohli vybudovať svoju budúcnosť. A ak stojíte na čele značky s takým výrazným dedičstvom ako ja, môžete to len s nadšením prijať. Aj to je dôvod, prečo som chcela mať v kampani taký ikonický ansámbl modeliek vedľa dievčat, ktoré sa čoskoro stanú ikonami budúcnosti,“ uviedla vo vyhlásení pre médiá Donatella Versace. Výsledok si môžete pozrieť v našej galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Versace #supermodelka #Naomi Campbell #kampaň #Kaia Gerber #Gisele Bündchen #Christy Turlington
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ovocie a zelenina v surovom stave zmiernia vaše tráviace problémy.
Dnes bude na vás vyvíjaný veľký tlak od...

+ Hydratujte svoje ruky po každom umývaní, kožné problémy ustúpia rýchlejšie.
Porozprávajte sa so svojou...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk