Výnimočný úspech! Slovák Michal Pudelka nafotil titulnú stranu Time

18.12.2017 22:49

Ďalší výnimočný úspech si na svoje konto môže pripísať slovenský fotograf Michal Pudelka. Práve v jeho objektíve vznikla titulná strana, ktorá zdobí renomované koncoročné dvojčíslo magazínu Time.

Zhora nadol: Storm Reid, Reese Witherspoon,...
Zhora nadol: Storm Reid, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey a Mindy Kaling na obálke magazínu Time, ktorú nafotil Slovák Michal Pudelka. Autor: Reprofoto: Michal Pudelka for TIME Magazine

Jeden z najprestížnejších titulov na americkom mediálnom trhu sa rozhodol na titulnú stranu svojho vydania umiestniť hviezdy filmu Wrinkle in time – novinky, ktorá vznikla podľa knižnej adaptácie rovnomennej knihy od Madeleine L'Engle a ktorá patrí medzi očakávané filmové projekty aj vďaka zúčastneným.

Režisérke Ave DuVernay sa podarilo do filmu angažovať slávnu Oprah Winfreyovú, ale tiež komičku Mindy Kalingovú či Reese Witherspoonovú. Obsadenie dopĺňa mladý talent, herečka Storm Reid. Práve toto kvarteto fotografoval na titulnú stranu Slovák Michal Pudelka. O tomto počine informoval na svojom Instagrame.

Talentovaný umelec si tak môže pripísať na konte ďalší výnimočný úspech po prácach na reklamných kampaniach pre značku Valentino či kolekciu Erdem X H&M. Pudelkove práce sa objavili v renomovaných módnych magazínoch ako Vogue či Harper's Bazaar. Práca pre Time je však presahom z módnej sféry do spoločensko-kultúrneho sveta. Michal Pudelka, ktorý napríklad kampaň pre značku Valentino vytvoril aj v Bratislave, sa tak momentálne nepochybne radí medzi európskych najúspešnejších fotografov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Wrinkle in time #úspech #titulná strana #Time #Slovák #Oprah Winfrey #obálka #Michal Pudelka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaša pokožka potrebuje starostlivosť doprajte mu ju.
Výhovorky vám síce idú avšak začnite byť k sebe...

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk