Kocianová podporila ženy ako na glóbusoch! Rovnocennosť je dôležitá

, 16.01.2018 15:30

Podporu hnutia Time's Up, ktoré v prvom rade poskytuje právnu a finančnú pomoc obetiam sexuálneho násilia, sa rozhodla prejaviť aj slovenská topmodelka Michaela Kocianová. Spravila tak na Plese v opere.

Topmodelka Michaela Kocianová v šatách Elie...
Topmodelka Michaela Kocianová v šatách Elie Saab a Saša Jány, riaditeľ modelingovej agentúry Elite. Autor: Ples v opere

Počas uplynulej soboty sa v priestoroch Opery SND objavila Kocianová v nádherných čiernych šatách Elie Saab a ako prezradila, jej voľba bola jasná. „Rovnocennosť medzi mužmi a ženami je dôležitá. Aj podpora žien je veľmi dôležitá,“ uviedla pre Pravda.sk.

Garde jej na spoločenskom podujatí robil modelingový expert Saša Jány, ktorého myšlienka nadchla. „Miša má kamarátov aj v Los Angeles, prišla s ideou podporiť práve hnutie Time's Up. Možno je to drobnosť, ale možno na Slovensku ich nikto nepodporil, tak sme chceli byť súčasťou tohto diania,“ vysvetlil Jány.

„Nie je to len o sexuálnom obťažovaní. V Amerike je to širší záber – nielen to, že niekto niekoho obťažoval. Pre mňa ako pre agenta, niekoho, kto primárne pracuje so ženami, ide o dôležité posolstvo. Podpora je na mieste. Som rád, že sa ženy postavili do boja,“ komentoval.

Lucia
		Hablovičová v kreácii od Borisa
		Hanečku...
Speváčka
		Celeste Buckingham.
+80Herečka Lucia Hurajová
		si šaty kúpila
		v...

Hoci modeling je jedno z mála povolaní, v ktorom ženy zarábajú viac ako muži. „Niekoľkonásobne viac,“ ako pripomenul modelingový expert. Možno práve odtiaľ môže smerovať aj podpora pre ďalšie ženy, ktoré sa vydali do boja za rovnosť platových podmienok či rovnosť pracovných príležitostí.

V sobotu večer sa však dvojica Kocianová-Jány venovali aj zábave. A spoločne si vraj celkom dobre zatancovali. „Saša je naozaj dobrý tanečník. Akurát moje šaty sú trochu užšie pri kolenách, tak sa musím tomu prispôsobiť,“ doplnila ešte Michaela Kocianová.

Herečka
		Jessica Biel v šatách Dior
		Couture.
Herec Hugh
		Grant a jeho partnerka Anna
		Eberstein.
+69Herečka Saoirse Ronan v
		kreácii Atelier
		Versace.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ženy #Michaela Kocianová #podpora #Ples v opere #rovnosť #Time´s Up #Saša Jány
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...