Najslávnejšia televízna rodina v bielizni! Kardashianky vyzliekli v reklame

24.01.2018 12:20

Popularitu známej televíznej rodiny Kardashianovcov sa rozhodla zúročiť aj značka Calvin Klein. Slávne sestry vyzliekla do spodnej bielizne.

Kim Kardashian West v spodnej bielizni v...
Kim Kardashian West v spodnej bielizni v reklame na značku Calvin Klein. Autor: © 2018 Willy Vanderperre

Fotografie, ktoré sa objavili len pred pár dňami v médiách, sú súčasťou reklamnej kampane na sezónu jar a leto 2018 a okamžite vyvolali masívnu vlnu záujmu. Dôvod asi neprekvapí – pred objektívom Willyho Wanderpereho pózovali kráľovné televízneho éteru aj sociálnych sietí vyzlečené do kúskov dámskej spodnej bielizne a niektoré z nich aj oblečené do vybraných kúskov z denimovej kolekcie.

Zľava:
		Kylie Jenner, Khourtney Kardashian a
		Kim...
Slávna
		televízna rodina Kardashianovcov
		pózuje...
+3Kim Kardashian West v
		spodnej bielizni
		v...

Značka sa rozhodla postaviť svoju novú komunikáciu na rodine a jej hodnotách a práve Kardashianky (s dvoma sestrami Jennerovými) majú vyjadriť súdržnosť a spätosť rodiny s tradičnými americkými hodnotami a zároveň pozdvihnúť spätosť s jednou z tradičných amerických značiek.

Hoci nie je známe, za koľko sa slávne sestry upísali americkej odevnej firme, predpokladá sa, že muselo ísť o niekoľkomiliónový kontrakt, keďže trhová cena rodiny Karadshianovcov je aj vďaka veľkej popularite v televízii a online priestore mimoriadne vysoká. Každá z členiek rodiny si ročne na konto pripisuje niekoľkomiliónový zárobok.

Slávna televízna rodina Kardashianovcov pózuje...
Slávna televízna rodina Kardashianovcov pózuje v novej reklamnej kampani značky Calvin Klein. Do bielizne sa vyzliekli všetky sestry - na snímke zľava: Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Kim Kardashian West a Kendall Jenner.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: © 2018 Willy Vanderperre

Zatiaľ prvenstvo stále drží Kim Kardashian West, za ňou nasleduje najmladšia členka klanu – Kylie Jenner. Nedávno však magazín Forbes priniesol správy aj o úspechoch Kendall Jennerovej, topmodelky, ktorá prvýkrát po rokoch zosadila z trónu najlepšie zarábajúcich modeliek brazílsku krásku Gisele Bündchenovú. Počas ročného rozpätia zarobila vyše 22 miliónov dolárov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reklama #Kylie Jenner #Kim Kardashian West #Kendall Jenner #Calvin Klein #bielizeň
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk