Žiarila s dcérkou na prehliadke! A to nie je všetko, v brušku čaká syn

27.01.2018 00:00

Topmodelka Coco Rocha sa pred pár dňami stala hviezdou módnej prehliadky Jeana Paula Gaultiera v Paríži. Aj s dvojročnou dcérkou. Vtedy ešte málokto tušil, že sa už teší na ďalší prírastok.

Modelka Coco Rocha a jej dcérka Ioni na...
Modelka Coco Rocha a jej dcérka Ioni na prehliadke Jean Paul Gaultier Haute Couture Jar-Leto 2018. Autor: Reuters, GONZALO FUENTES

Kráska predviedla v rámci módnej šou Haute Couture kreáciu, ktorá jej zakrývala bruško, takže nebolo zjavné, že je momentálne už vo štvrtom mesiaci tehotenstva. Ako neskôr informovala na Instagrame, v lete by sa jej mal narodiť syn.

„Ďakujem za ďalší nezabudnuteľný moment mojej kariéry. Kráčajúc so synom v brušku a mojou dcérkou po boku na prehliadke Jeana Paula Gaultiera,“ napísala Rocha na mikroblogovacej sieti k videu z prehliadky.

Dvadsaťdeväťročná modelka v minulosti patrila medzi absolútne hviezdy časopisov aj prehliadkových mól. Posledné roky sa sústredila viac na rodinu, ale zároveň sa zúčastnila napríklad aj na nakrúcaní niekoľkých súťažných programov o hľadaní novej topmodelky.

Modelka
		na prehliadke Ralph & Russo
		Haute...
Prehliadka
		Ralph & Russo Haute Couture
		Jar-Leto...
+46Modelka na prehliadke
		Ralph & Russo
		Haute...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #syn #Jean Paul Gaultier #dcéra #Coco Rocha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vymeňte kávu za čaj, spraví rovnakú službu a zdravie bude pevnejšie.
Úspech príde keď budete pripravený,...

+ Neležte celý deň v posteli, vaša krčná chrbtica tým trpí.
Nájdite si normálnu prácu, týmto sa dlho...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk