Kilá sexepílu a grácie! Táto seriálová dáma fakt nemala konkurenciu

12.02.2018 14:50

Keď príde reč na plné ženské krivky, najčastejšie sa v súvislosti s nimi skloňuje meno topmodelky Ashley Grahamovej. V New Yorku však mala poriadnu konkurenciu.

Kreáciu z kolekcie návrhára Christiana Siriana...
Kreáciu z kolekcie návrhára Christiana Siriana na prehliadke počas týždňa módy v americkom New Yorku predviedla aj americká herečka Danielle Brooks. Autor: TASR/AP, Bebeto Matthews

Reč je o herečke Danielle Brooksovej, ktorú najviac preslávila rola zo seriálu Orange is the new black. Ako modelka na prehliadke dizajnéra Christiana Siriana zabodovala na celej čiare.

Ashley
		Graham na módnej šou Christiana
		Siriana...
Ashley
		Graham na módnej šou Christiana
		Siriana...
+7Ashley Graham na módnej
		šou Christiana
		Siriana...

Brooks sa objavila na prehliadke vo večerných šatách v intenzívnej modrej farbe, ktoré nechali vyniknúť jej plnšie tvary, ale zároveň z nej urobili dokonalú divu večera. Prezentácia Brooksovej a sebavedomie, s akým model predviedla, boli kľúčom k tomu, aby vyzerala priam božsky.

„Polovica štíhlych žien nemá v sebe takú gráciu a nenosí sa tak, ako ona. Vyzerá super,“ znel len jeden z množstva pozitívnych ohlasov na Brooksovej účasť na módnej šou.

Herečka Danielle Brooks v kreácii z kolekcie...
Herečka Danielle Brooks v kreácii z kolekcie návrhára Christiana Siriana na prehliadke počas týždňa módy v americkom New Yorku. Autor: TASR/AP, Bebeto Matthews

Z hľadiska svojej bývalej seriálovej kolegyni tlieskala herečka Laverne Cox, ktorá si tiež zahrala v seriáli z väzenského prostredia. Medzi ďalšími celebritami v prvom rade bola napríklad herečka Meg Ryan či komička a moderátorka Whoopi Goldberg.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #plnoštíhle dámy #New York #móda #krivky #Danielle Brooks
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesti hlavy vám spôsobuje nedostatok tekutín, skúste piť viac čistej vody.
Kúpite si to, čo potrebujete,...

+ Niektoré jedlá vášmu telu robia dobre, iné zasa nie, nerozrušujte sa.
Všetko si môžete ešte premyslieť a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk