Krivky Venuše odete v bielom: Ashley Graham opäť boduje v NY!

13.02.2018 14:30

Na prehliadke Christiana Siriana žiarila ako hviezda na móle. O pár hodín neskôr sa už usadila do prvého radu medzi celebrity. Reč je o topmodelke Ashley Grahamovej.

Modelka Ashley Graham pózuje pred prehliadkou...
Modelka Ashley Graham pózuje pred prehliadkou Brandon Maxwell Jeseň-Zima 2018 v New Yorku. Autor: Reuters, Brent N. Clarke

Slávna kráska s kyprými tvarmi, ktorá je ambasádorkou pôvabných žien s kilami, sa objavila na šou Brandona Maxwella v New Yorku. Prezentácia novej kolekcie bola opäť stredobodom záujmu médií – dôvod bol jasný, prítomnosť sestier Hadidových na móle. Ale aj zostava pozvaných hostí nesklamala.

Modelka
		Rosie
		Huntington-Whiteley.
Modelka
		Karlie Kloss (v strede) pózuje
		po...
+6Modelky Rosie
		Huntington-Whiteley (vľavo)
		a...

Graham si obliekla veľmi príťažlivý model bez ramienok a nechala tak vyniknúť svoje plné poprsie. Driek zvýraznila masívnym hnedým korzetovým opaskom. Po jej boku sa usmievala do objektívov aj britská kráska Rosie Huntington-Whiteley. Obe dámy stavili v tento večer na bielu farbu a naznačili jeden z aktuálnych trendov (viac čítajte aj na Žena.pravda.sk).

Topmodelka Gigi Hadid počas prehliadky Brandon...
Topmodelka Gigi Hadid počas prehliadky Brandon Maxwell v New YOrku. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Newyorský týždeň módy predstavuje v týchto dňoch nové kolekcie známych dizajnérskych domov určené na sezónu jeseň-zima 2018/2019. Zaujímavosťou je, že priniesol aj niekoľko výnimočných momentov. Jedným z nich bola napríklad posledná prehliadke venezuelskej rodáčky a slávnej návrhárky Caroliny Herrery. Jej značka, samozrejme, nezaniká – len Herrera sa rozhodla odísť do dôchodku, v čele kreatívneho šéfa značky ju vystrieda Wes Gordon.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #prehliadka #New York #modelka #Brandon Maxwell #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak spravíte niečo pre svoje zdravie, budete sa cítiť oveľa lepšie.
Veci hovorte na rovinu, neskrývajte sa...

+ Odteraz bude pekných dní vo vašom živote čoraz viac.
Neriešte v práci konflikty, bude to tak najlepšie pre...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk