Zo šestnástky urobili takúto zvodkyňu! Crawfordovej dcéra na móle

07.03.2018 00:00

Stredoškoláčka so slávnym menom, Kaia Gerber, zamierila do Paríža na predvádzacie móla.

Má len 16 rokov, ale je najväčšou hviezdou týždňov módy. Kaia Gerber predvádzala luxusné kúsky nielen v New Yorku. Aktuálne to robí aj v Paríži. Dcéra Cindy Crawfordovej sa aktuálne ukázala ako modelka na prehliadke značky Chanel.

Modelka Kaia Gerber predvádza kreáciu z...
Modelka Kaia Gerber predvádza kreáciu z kolekcie jeseň - zima 2018/2019 značky Chanel na prehliadke v Paríži. Autor: TASR/AP, Vianney Le Caer

Po móle sa prešla v čiernych čipkovaných šatách z kolekcie spomínanej značky na jeseň/zimu. Dráždivý kus čiernej látky so špagetovými ramienkami ešte dopĺňali rukavice v odtieni výraznej ružovej. Nápadne nalíčené oči a neprehlaidnuteľné náušnice premenili slávnu stredoškoláčku na zvodkyňu.

Kaia sa za pár mesiacov, čo vhupla medzi modelkovskú elitu, už stihla ukázať na týždni módy v Miláne aj New Yorku a predvádzala pre zvučné značky ako Karl Lagerfeld, Isabel Marant či Saint Laurent.

Modelka Kaia Gerber predvádza kreáciu z...
Modelka Kaia Gerber predvádza kreáciu z kolekcie jeseň - zima 2018/2019 značky Chanel na prehliadke v Paríži. Autor: TASR/AP, Thibault Camus

Pritom svoj debut na móle absolvovala Kaia len pred pár mesiaacmi, v septembri 2017. Angažovala ju vtedy značka Calvin Klein. Koncom roka sa už krásna dcéra Cindy Crawfordovej tešila z titulu Nováčik roka v rebríčku, ktorý každoročne zverejňuje módna obec.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#paríž #Kaia Gerber #Chanel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neprejedajte sa sladkostí, nepadne vám to určite dobre, váha porastie.
Dávajte pozor na to, do čoho...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk