Dve podoby XXL sexbomby: Spredu hotová Venuša, zozadu... celulitída!

16.03.2018 00:00

Má nepochybne povesť jednej z najsexi žien sveta a práve vďaka jej popularite sa do pozornosti médií a verejnosti vrátili ženské krivky a plné tvary. Ashley Graham vie, že nie je dokonalá a nehnevá ju to.

Topmodelka Ashley Graham počas fotenia...
Topmodelka Ashley Graham počas fotenia plážového oblečenia v Miami. Autor: Profimedia

Pred pár dňami sa 29-ročná kráska objavila na ďalšom fotení plážovej garderóby na Floride a paparazzovia pri tom nechýbali. Topmodelku, ktorej kariéru nakoplo pózovanie na titulnej strane magazínu Sports Illustrated, zachytili v niekoľkých typoch bikín či plaviek, ale tiež v momentkách, ktoré sa do módnych časopisov nedostanú. V momentkách, na ktorých celkom jasne vidieť kilá navyše či celulitídu.

Graham sa už v minulosti vyjadrila, že so svojím telom je spokojná a je rada, že sa stala vzorom pre mnoho ďalších žien. Treba si však uvedomiť jedno – obklopená tímom štylistov a odborníkov na krásu dokáže vyzerať na verejnosti skutočne ako totálna Venuša.

Topmodelka Ashley Graham na zábere zozadu počas...
Topmodelka Ashley Graham na zábere zozadu počas fotenia plážového oblečenia v Miami. Autor: Profimedia

Nestrážené chvíľky však môžu priniesť aj trochu iné podoby, než na aké je svet za posledné dva roky v súvislosti s americkou modelkou zvyknutý. Ona sama tvrdí, že jej to neprekáža. Ktohovie však, či sa poteší momentkám, ktoré urobili v Miami dotieraví reportéri…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #krivky #celulitída #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes stresovým situáciám, určite by vám neurobili dobre.
Viete sa v živote vynájsť to je...

+ Po celom dni v práci, večer vypnite všetku elektroniku aj hlavu.
Nespájajte prácu so súkromím, bude to...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk