Jedna z najsexi modeliek sveta je single! Krach vzťahu po 10-tich rokoch

17.03.2018 16:00
Alessandra Ambrosio
Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio na prehliadke značky Victoria´s Secret v Šanghaji. Autor: ,

Brazílska modelka Alessandra Ambrósio sa po desiatich rokoch rozišla so snúbencom Jamiem Mazurom. Informáciu potvrdil magazín Us Weekly.

Tridsaťšesťročná rodáčka z Erechimu sa s podnikateľom zasnúbila v roku 2008. Dvojica má spolu dve deti, deväťročnú Anju a päťročného Noaha.

Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio v...
Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio v šatách od Juliena Macdonalda. Autor: SITA/AP, Antonio Calanni

Alessandra Ambrósio sa venuje modelingu od 15 rokov. Je víťazkou brazílskej edície Elite Model Look. Po tom, ako sa objavila na titulke brazílskeho vydania magazínu Elle, sa predstavila v reklamných kampaniach značiek ako Christian Dior, Giorgio Armani, Ralph Lauren či Prada a bola na titulkách magazínov Cosmopolitan, GQ, Harper's Bazaar, Marie Claire a Vogue. Objavila sa aj v slávnom kalendári Pirelli a v rokoch 2000 – 2017 bola jedným z anjelikov prestížnej značky spodnej bielizne Victoria's Secret. Zahrala si v seriáloch Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014), Vincentov svet (2004 – 2011), bondovke Casino Royale (2006) a tiež komédiách Ocko je doma (2015) a Ocko je doma 2 (2017). Magazín Forbes ju v roku 2012 zaradil na šieste miesto rebríčka najlepšie zarábajúcich modeliek sveta.

#rozchod #Alessandra Ambrosio
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...