Kráska, ktorej zlomili srdce posmešky! Dodnes si na to zvykám, vraví

31.03.2018 10:00

Patrí medzi najkrajšie ženy planéty a svetové topmodelky. Začiatky svojej kariéry však prežívala ťažko. Lily Aldridge priznala, že ťažké boli najmä komentáre na internete.

Topmodelka Lily Aldridge na archívnom zábere.
Topmodelka Lily Aldridge na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Andy Wong

V rozhovore pre magazín Porter sa hviezda značky Victoria's Secret priznala, že bolo pre ňu náročné, keď si uvedomila, ako sú schopní zosmiešňovať ju ľudia v diskusiách na internete či sociálnych sieťach.

„Pamätám si, keď ma vôbec prvýkrát v živote sledovali paparazzovia. Vtedy som si myslela, že ma nikto nepozná a hovorila som si, panebože, ani tomu neverím,“ opísala Aldridge. „Ale ešte horšie bolo, keď som si potom čítala, čo o mne napísali ľudia. To mi priam zlomilo srdce. Hovorili tam príšerné, fakt príšerné, príšerné veci a hovorili ich na adresu ženy, ktorá len kráča po ulici,“ pokračovala v spomínaní topmodelka.

Hoci dnes už sa snaží nebrať podobné veci osobne a nezamýšľať sa nad nimi, stále vraj na tom musí pracovať. „Nikdy som nikomu neodpísala, ale niekedy tak strašne chcem,“ komentovala.

Priznala sa tiež, že zážitok s kritikou na jej adresu pozmenil jej vnímanie toho, ako vyzerá, keď ju fotografujú. Dáva si väčší pozor, snaží sa mať všetko pod kontrolou. Uvedomuje si vraj, že to nie je vždy spontánne a rozumné, ale dnes to už berie ako súčasť svojej profesie aj svojho statusu celebrity.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kritika #Lily Aldridge #paparazzovia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...