Jedna z najkrajších topmodeliek 90-tych rokov: Nie, neklamú vás oči!

01.05.2018 00:00

Zo svojho krásneho úsmevu nestráca modelka Christy Turlington nič ani rok pred päťdesiatkou.

Meno Christy Turlington vládlo v 90-tych rokoch svetu módy. Patrila do skupiny topmodeliek a spolu s kolegyňami ako Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Linda Evangelista či Naomi Campbell boli tými najobdivovanejšími na predvádzacích mólach či na stránkach magazínov.

Ed Burns a Christy Turlington na premiére filmu...
Ed Burns a Christy Turlington na premiére filmu Summertime počas festivalu Tribeca. Autor: Profimedia

Podobne ako slávna Nemka, Claudia Schiffer, si Christy dlhodobo žije svoj život mimo sveta reflektorov. S manželom, hercom Edwardom Burnsom, spoločne vychovávajú dve deti a v spokojnom vzťahu žijú od roku 2003.

Z času na čas sa však aj 49-ročná kráska objaví na červenom koberci. Urobila tak aj pred pár dňami, kedy po manželovom boku žiarila na premiére filmovej novinky Summertime počas festivalu v Tribece.

Supermodelky v plnej zostave na archívnej...
Supermodelky v plnej zostave na archívnej snímke – zľava: Naomi Campbell, Linda Evangelista, Tatjana Patitz, Christy Turlington a Cindy Crawford. Autor: Peter Lindbergh

Christy zvolila kabát kimonového strihu. Stále štíhlučká modelka premiéru rozžiarila jej povestným širokým úsmevom, ktorý je nezameniteľný a patrí k jej poznávacím znameniam. Skutočnosť, že nežná tmavovláska sa blíži k päťdesiatke, je pri pohľade na jej tvár takmer neuveriteľná. Od dôb jej najväčšej slávy sa jej krásna tvár tamer nemení. Dvojnásobná mama je dlhoročnou vyznávačkou jogy, ktorú sama propaguje. Možno aj cvičenie a spokojný život bez škandálov nezanechávajú na jej tvári takmer žiadne známky starnutia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tribeca #Christy Turlington
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy spôsobuje aj nedostatok vitamínov v tele.
Začnite sa v práci viac snažiť, momentálne...

+ Ak nechcete byť chorý, mali by ste sa začať poriadne obliekať.
V novej práci môžete získať viac ako...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk