Veteránka? Možno, ale zvodná Adriana Lima zatieni aj mladšie...

06.06.2018 14:33

Možno je to už modelingová veteránka, ale keď príde na lámanie chleba - Adriana Lima má stále čo povedať aj medzi mladšími kolegyňami.

Modelka Adriana Lima pózuje fotografom na...
Modelka Adriana Lima pózuje fotografom na premiére. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Brazílska rodáčka a jedna z najznámejších modeliek 21. storočia sa objavila v utorok večer aj na premiére filmu Debbina 8, kde sa okrem hereckých hviezd ocitli tiež krásky Lily Aldridge a Gigi Hadid.

Bola to však práve Lima, dvojnásobná mama a už o pár dní 37-ročná dáma, ktorá vzala mladším kolegyniam vietor z plachiet. Dlhonohá brunetka v kreácii Roberto Cavalli Couture predviedla ukážkovú figúru a zvodné vyžarovanie. Málokto mohol odtrhnúť oči od jej nôh odhalených v rozparku či zvodného dekoltu.

Herečka Cate
		Blanchett v kreácii Missoni.
Modelka Adriana Lima
		pózuje fotografom
		na...
+14Herečka Helena Bonham
		Carter v kreácii
		Vivienne...

Lima sa už niekoľko mesiacov stretáva s tureckým spisovateľom Metinom Harom, ktorého preslávila sebamotivačná kniha Invasion of Love: The Path. O rok mladší Hara vraj zaujal krásnu dámu na prvý pohľad. Keď neskôr zistila, že je okrem šarmantnosti aj inteligentný a vtipný, bola očarená úplne.

Ako tvrdia zdroje z modelkinho okolia, spisovateľ veľmi dobre vychádza aj s oboma ratolesťami brazílskej rodáčky. Ich otcom je srbský basketbalista a Limaovej bývalý manžel Marko Jaŕic.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #modelka #Adriana Lima #zvodná #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku