Kajá sa za slová pre módnu bibliu! Nie som múdrejšia ako iné, vraví Bündchen

16.06.2018 15:40

Stále patrí medzi najslávnejšie modelky, hoci pred časom ju z trónu tých najlepšie zarábajúcich zosadila Kendall Jenner. Možno aj jej sa týkali slová, ktoré uviedla Gisele Bündchen v rozhovore pre Vogue.

Topmodelka Gisele Bundchen v kreácii Versace.
Topmodelka Gisele Bundchen v kreácii Versace. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Brazílska rodáčka sa v interview priznala, že nie je veľkou fanúšičkou sociálnych sietí a profilov na Instagrame či Twitteri. „Môj Instagram mi založila sestra. A keby to bolo na mne, tak tam sú samé obrázky západov slnka,“ zavtipkovala si pre Vogue 37-ročná dvojnásobná mama.

Pri otázke na porovnanie s novou generáciou topmodeliek uviedla, že sa považuje za „staršiu a rozumnejšiu“. „Ak by som sa musela promovať spôsobom, akým to robia dnešné dievčatá, zabudnite. Nerobila by som to,“ uviedla Bündchen.

Okamžite sa rozpútala diskusia medzi internetovými užívateľmi, ktorí modelku kritizovali za jej postoj aj názor. Aj preto sa asi niekdajšia hviezda kampaní pre Chanel či Dior rozhodla poslať vyhlásenie médiám, že jej slová boli nepochopené.

„Mrzí ma, že moje slová v najnovšom rozhovore pre Vogue boli zle pochopené. Môj zámer bolo jednoducho vyjadriť, že pochádzam zo staršej generácie a technologicky som pomerne neobratná. Oceňujem mladšiu generáciu a jej schopnosti zvládnuť všetky požiadavky sveta sociálnych sietí,“ kajala sa modelka – ako inak na Instagrame.

Doplnila tiež, že sa v žiadnom prípade nepovažuje za múdrejšiu ako jej mladšie kolegyne. „Všetci sa neustále učíme,“ dodala ešte.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kritika #Instagram #modelka #Gisele Bündchen #sociálne siete #múdrosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...