Ešte krajšia po rokoch! Ako to Olivia Culpo robí? Máme pár tipov...

29.06.2018 16:37

Keď v roku 2012 vyhrala celosvetovú súťaž krásy Miss Universe, mala len dvadsať rokov. Ďalšie prešli a dnes je z Olivie Culpo azda väčšia kráska ako predtým. Ale akási iná.

Záber z roku 2013: Zľava: Donald Trump, Aras...
Záber z roku 2013: Zľava: Donald Trump, Aras Agalarov, Miss Universe 2012 Olivia Culpo a ruský spevák Emin Agalarov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jeff Bottari

Nedávno sa v médiách objavili zábery Culpo z čias jej víťazstva v súťaži. Dôvodom bolo, že počas jej účinkovania v súťaži sa po jej boku objavil aj spevák Emin Agalarov – spomínaný v súvislosti so zasahovaním Ruska do prezidentských volieb v roku 2016.

Či už je vina na jeho strane, alebo nie, to my rozhodnúť nemôžeme. Zaujalo nás však iné. Z Culpo sa stala svetoznáma celebrita a jej tvár sa usmieva do objektívov na nejednom spoločenskom podujatí. Možno aj preto mnohí zabudli, ako vyzerala kedysi.

Modelka Olivia Culpo na zábere z roku 2017.
Modelka Olivia Culpo na zábere z roku 2017. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na fotografii z roku 2012 síce vidieť jej typickú vystúpenú špicatú bradu, ale inak vyzerá omnoho staršie ako dvadsaťročná mladá žena. Ťažký mejkap a úprava vlasov v tomto prípade nepomohli. Celkovo však modelka a kráľovná krásy vyzerá akosi drsnejšie a staršie.

Keď sa pozriete na jej nové zábery, je celkom zjavné, že našla dobrého vizážistu aj kaderníka – obaja sa naozaj snažia a výsledkom ich práce, že Culpo vyzerá mladistvo a sviežo. A nielen to, vyzerá naozaj krásne. Ktohovie, či za tým stojí aj pomoc niekoho ďalšieho.

Línie vrások sa jej zjemnili a tvár je hladká a plná – tipujeme to na botox aj pravidelné návštevy estetickej kliniky. Nuž, byť krásna nie je len tak zadarmo…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zmena #vizáž #Olivia Culpo #Miss Universe #krása #hviezdy po rokoch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Venujte sa len tomu, čo vám robí naozaj radosť.
Nekonečnému nakupovaniu sa radšej okamžite vyhnite.
...

+ Vyrozprávajte sa, uľaví sa vašej duši a budete sa cítiť lepšie.
Hrdosť by dnes mala ísť bokom, myslite na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk