Bujné krivky, ktoré zarábajú, ale aj celulitídu - slávna kráska ukázala oboje

18.07.2018 00:00

Jej kypré krivky patria medzi najslávnejšie na svete. Aj vďaka nim a skvelej marketingovej stratégii sa zaradila Ashley Graham medzi najlepšie zarábajúce modelky planéty.

Americká modelka Ashley Graham predvádza svoje...
Americká modelka Ashley Graham predvádza svoje bujné krivky na pláži ostrova Mykonos. Autor: Profimedia

Pri pohľade na túto dámu je však jasné, že nie je žiadna klasická manekýnka s vyziabnutou postavou – práve naopak, príroda jej toho nadelila požehnane a Graham s tým narába naozaj ukážkovo. Má vlastnú líniu bielizne, plaviek či džínsov a popri tom pôsobí aj reklamná tvár mnohých značiek.

Tridsaťročnú modelku v uplynulých dňoch tiež zlákal vychytený ostrov Mykonos, kam si odletela užiť oddych a zábavu s priateľmi. Paparazzovia si ju tam našli a zvečnili tak, ako to na pláži zvyčajne býva – v bikinách.

Graham je nádherná žena a jej tvár je priam fascinujúca. Mnohým mužom imponujú aj jej plné krivky. Zábery bulvárnych reportérov však ukazujú aj to, čo zvyčajne v reklame vidieť nie je – výraznú celulitídu či slušný obvod stehien aj zadočka.

Americká modelka Ashley Graham predvádza svoje...
Americká modelka Ashley Graham predvádza svoje bujné krivky na pláži ostrova Mykonos. Autor: Profimedia

Graham sa, samozrejme, nikdy netajila, že sa radí k ženám, ktoré všetky tieto „nedostatky“ dobre poznajú. Ona sama sa vraj celkom hrdo ukáže aj s celulitídou, aby ukázala všetkým bežným ženám, že modeling nie je o dokonalých ideáloch. Krásu netvoria centimetre, ani kilogramy, povedala by. A vy si môžete pozrieť jej zábery a odpovedať v našej anketovej otázke

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #celulitída #sebavedomie #kilogramy #Ashley Graham #modelka XXL #ženská krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku