S bruškom hrdo do spoločnosti! Tehotná Kate Upton žiari po mužovom boku

18.07.2018 12:15

Len pred pár dňami potvrdila, že čaká prvé dieťa. Topmodelka a herečka Kate Upton sa teraz už hrdo predvádza aj s rastúcim bruškom.

Športovec Justin Verlander a jeho manželka Kate...
Športovec Justin Verlander a jeho manželka Kate Upton. Autor: Reuters, Geoff Burke

Hviezdu z magazínu Sports Illustrated zvečnili objektívy aj v utorok na akcii MLB All Star Games vo Washingtone, kam zamierila v sprievode manžela Justina Verlandera.

Plavovláska si obliekla biely nohavicový kostým od Anine Bing a na oči nasadila výrazné okuliare. Pod zapnutým sakom sa jej už črtali tehotenské krivky.

Z príchodu prvého potomka na svet má veľkú radosť aj športovec Verlander. „Budeš tá najúžasnejšia mama na svete. Nemôžem sa dočkať, keď spolu začneme túto novú cestu,“ napísal jej odkaz na Instagrame, kde Upton zverejnila prvú fotografiu s tehotenskými oblinami.

Katherine Elizabeth Upton sa preslávila najmä vďaka tomu, že dva razy po sebe, v roku 2012 a 2013, zdobila obálku špeciálneho plavkového čísla magazínu Sports Illustrated. Práve tento magazín ju v roku 2011 vyhlásil za Nováčika roka a o rok neskôr jej venoval titulnú stranu exkluzívneho čísla, čím jej pomohol naštartovať úspešnú kariéru, počas ktorej nechýbala v množstve rebríčkov najpríťažlivejších žien. Na titulku Sports Illustrated sa znovu vrátila v roku 2017.

Ukázala sa aj na obálkach ďalších prestížnych magazínov, napríklad na titulke Vanity Fair k jeho 100. výročiu. Ako herečka sa predstavila vo filmoch Majstrovský plán (2011), Traja hlupáci (2012) či Jedna za všetky (2014).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #láska #Kate Upton #Justin Verlander #akcia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dajte si pozor nasledujúce dni na úrazy, hlavne ak ste na horách.
Robte všetko preto, aby ste dosiahli...

+ Nezabúdajte na pravidelné jedlo, jedzte viac krát a zdravšie porcie.
Mali by ste na chvíľu zabudnúť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk