Modelka prekvapila, dojčila priamo na móle! Reakcie ju fakt zaskočili

18.07.2018 14:12

Len nedávno sme písali o prehliadke magazínu Sports Illustrated, na ktorej sa predviedli modelky, ktoré reprezentovali rôznorodosť ženskej krásy. Jeden z momentov módnej šou však zaujal asi ešte viac než ostatné.

Reč je o modelke Mare Martinovej, bývalej hráčke volejbalu a momentálne aj pomerne čerstvej mame. Ako jedna zo šestnástich modeliek, ktoré sa zúčastnili na kastingu pre prehliadku plážovej garderóby, sa objavila na móle. Nebola však sama. Počas promenády totiž dojčila svoje dieťa.

Päťmesačnú dcérku Ariu mala pritisnutú na prsník, dievčatko malo na ušiach veľké slúchadlá, aby ju nerušila hlasná hudba, ktorá hrala modelkám do kroku. A celkom zjavne si užívala svoj klasický čas večere.

Modelka
		počas prehliadky plaviek pod
		záštitou...
Paralympionička a modelka Brenna Huckaby
		na...
+4Modelka počas
		prehliadky plaviek pod
		záštitou...

To potvrdila aj Mara, ktorá vraj pôvodne myslela, že sa na mólo nedostane, pretože čas kŕmenia dcérky kolidoval s časom prehliadky. Šéfredaktor Sports Illustrated sa jej však opýtal, či nechce dieťa dojčiť počas prehliadky a Martin nadšene súhlasila. Po prehliadke sa dočkala nadšených ohlasov na internete, okrem samotného magazínu ju chválila napríklad aj slávna scenáristka Shonda Rhimes.

„Som nesmierne vďačná, že som mohla priniesť toto posolstvo a dúfajme, že aj znormalizovať pohľad na dojčenie a ukázať iným ženám, že sú tiež toho schopné,“ napísala neskôr modelka na Instagrame. „Ale budem úprimná, skutočne nechápem, že z niečoho takého je udalosť dňa a titulky v novinách, pretože by to nemala byť udalosť dňa. Môj príbeh matky, ktorá dojčí svoje dieťa, by mal byť úplne obyčajný,“ doplnila ešte Mara Martin.

Na prehliadke sa predstavila aj americká paralympijská športovkyňa a modelka Brenna Huckaby či modelky s výraznou nadváhou alebo naopak, vyšportovanými fitness krivkami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sports Illustrated #prehliadka #mólo #modelka #matka #dojčenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Príliš veľa stresu a mastné jedlá si vyberajú svoju daň.
Tvárite sa tvrdo a rozhodne, neviete ukázať svoje...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk