Dekolt ako stvorený na bikini! Bella to dobre vie, preto ho vystavuje

11.09.2018 00:00

Má mnoho podôb. Fanúšikovia však nepochybne najviac ocenia, ak je "prekliato sexy". A to sa Belle Hadidovej posledné dni naozaj darí.

Topmodelka Bella Hadid na prehliadke Prabal...
Topmodelka Bella Hadid na prehliadke Prabal Gurung. Autor: SITA/AP, Kevin Hagen

Americko-jordánska topmodelka so sestrou Gigi ovládla módny týždeň v New Yorku a spoločne sa objavili na viacerých prehliadkach, ale aj spoločenských podujatiach. Nedeľňajší galavečer portálu Business of Fashion ozdobili napríklad v kontrastných modeloch a bola to opäť práve Bella, ktorá sa prezentovala v úlohe sexi sirény večera.

Modelka
		Bella Hadid na akcii BoF 500 Gala v
		New...
Topmodelka
		Bella Hadid vyzerala ako
		absolútna...
+2Modelky a slávne sestry
		Bella Hadid (vľavo)
		a...

Dvadsaťjedenročná modelka sa radí medzi dámy s mimoriadne príťažlivými krivkami, čo neraz už ocenili aj značky vyrábajúce spodnú bielizeň alebo plavky. Nie je žiadnym prekvapením, že aj na prehliadke dizajnéra Prabala Gurunga sa predviedla v bikinovom tope.

Azda najodvážnejší outfit doposiaľ si však brunetka vybrala na párty magazínu Harper's Bazaar, ktorá sa konala v piatok a o ktorej sme písali tu. Jej objem dekoltu bol poriadne napumpovaný vďaka korzetu a elastickému materiálu kreácie. Pozornosť si však vyslúžili aj vysoko krojené nohavičky pod priehľadnými legínsami.

Topmodelka Bella Hadid vyzerala ako absolútna...
Topmodelka Bella Hadid vyzerala ako absolútna sexbomba. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Gigi Hadid skrátka rada experimentuje s módou a oblečie si aj to, čomu by väčšina žien povedala nie. Vy môžete zahlasovať, ako sa vám páči najviac?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#New York #dekolt #zvodnosť #týždeň módy #sexy #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku