Krásna Češka Mrázová v Sanreme: Toto je nový miláčik Talianov!

17.02.2012 12:35
Ivana Mrázová
Doposiaľ v Taliansku neznáma česká modelka Ivana Mrázová sa stala novým miláčikom národu a stredobodobom pozornosti bulváru. Mrázová moderuje hudobný festival San Remo. Autor:

Nádherný úsmev, dokonalá figúra, krásna tvár - talianska verejnosť je namäkko z novej moderátorky slávneho festivalu v Sanreme. A možno neuveríte, reč je o českej krásavici.

Modelka a moderátorka Ivana Mrázová sa stala novým miláčikom talianskeho bulváru, ale aj divákov v celej krajine, keď už tretí deň po sebe oslňuje na pódiu jedného z najznámejších európskych hudobných podujatí, ktoré láka k obrazovkám Rai Uno milióny Talianov.

Napriek tomu, že v Taliansku bola doposiaľ neznáma, hnedovláska s drobným znamienkom krásy nad hornou perou očarila organizátorov festivalu už pri prvých stretnutiach. Na spolupráci sa údajne dohodli takmer okamžite. Pôvodne mala podujatie moderovať v spoločnosti milionárskej dedičky Tamary Ecclestone, dcéry bossa F1.

Doposiaľ v Taliansku neznáma česká modelka...
Doposiaľ v Taliansku neznáma česká modelka Ivana Mrázová (vľavo) sa stala novým miláčikom národa a stredobodobom pozornosti bulváru. Mrázová moderuje hudobný festival San Remo. Na obrázku sú spolu s ňou modelky a moderátorky Belen Rodriguez (v strede) a Elisabetta Canalis. Autor: SITA

Rokovania s Ecclestonovou však neprebehli podľa očakávaní a tak sa 175 centimetrov vysoká hnedovláska z Katovíc stala jedinou ženskou moderátorkou tohtoročného hudobného sviatku, na ktorom už vystúpili speváčky Macy Gray a Patti Smith či hudobník Al Jarreau.

Menšie problémy spôsobili dvadsaťročnej Mrázovej problémy s chrbticou len pred dvoma dňami a na internete sa objavili správy, že ju musia hospitalizovať a možno sa večer neobjaví na pódiu. Nikoho by však neprekvapilo, keby išlo len o spôsob, ako pritiahnuť ďalšiu pozornosť k festivalu.

Česká modelka Ivana Mrázová sa stala...
Česká modelka Ivana Mrázová sa stala moderátorkou svetoznámeho hudobného festivalu v San Reme. Na snímke s džezmenom Al Jarreauom. Autor: SITA

Ivana totiž v ten večer dorazila v nádherných tmavomodrých šatách s vysokým rozparkom a navyše sa objavila aj v spoločnosti ďalších krások – Talianky Elisabetty Canalisovej a argentínskej modelky Belen Rodriguezovej. Podujatie potrvá do soboty 18. januára. Mrázovej robia spoločnosť po­pulárni talianski moderátori Gianni Morandi a Rocco Papaleo.  

Česká modelka Ivana Mrázová sa stala...
Doposiaľ v Taliansku neznáma česká modelka...
+6Doposiaľ v Taliansku neznáma česká modelka...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne prehliadky.
Čaká vás veľmi dôležitý deň vašej práce.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk