Úderka ruských krások v Londýne! Irina aj Natalia mašírujú v šíku Burberry

18.09.2018 15:05

Na túto prehliadku módny svet čakal s napätím. Dizajnér Ricardo Tisci predstavil v Londýne svoju prvú kolekciu pre značku Burberry. Povolal si k tomu supermodelkovské kamarátky.

Topmodelka Irina Shayk na prehliadke značky...
Topmodelka Irina Shayk na prehliadke značky Burberry - kolekcia Jar/Leto 2019, pod ktorou je podpísaný Ricardo Tisci. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Na módnej šou, ktorá prezentovala ikonické vzory a kúsky značky, ale aj veľmi autorský pohľad talianskeho rodáka, sa objavili slávne modelky súčasnosti, ale aj hviezdy minulých rokov. Pre Američanku Kendall Jennerovú išlo o vôbec prvú šou, ktorú v rámci aktuálnej série týždňov módy, predvádzala. V New Yorku jednotlivé prehliadky celkom vynechala.

Americká topmodelka Kendall Jenner
		na...
Ruská
		topmodelka Natalia Vodianova
		na...
+2Modelka predvádza
		kreáciu z kolekcie
		Burberry.

Pre Tisciho sa na mólo vrátila aj ruská kráska Natalia Vodianova, s ktorou sa návrhár roky kamaráti a pravidelne s ňou spolupracoval ešte na poste kreatívneho riaditeľa ateliéru Givenchy.

Burberry (a teda najmä Tisci) povolal do svojich radov aj ďalšiu ruskú krásavicu – modelku a príležitostnú herečku Irinu Shaykovú. Obe dámy si zjavne mali v zákulisí čo povedať a následne sa pochválila aj momentkami na Instagrame.

Americká topmodelka Kendall Jenner na...
Americká topmodelka Kendall Jenner na prehliadke značky Burberry. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

Prehliadku si nenechali ujsť známe osobnosti módneho sveta, ale ani hviezdy šoubiznisu. Hneď po šou bolo pritom možné časť kolekcie rovno zakúpiť, čo je vlastne nový model predaja a spôsob, ako zabrániť masovým značkám, ako bohapusto kopírovali dizajnérske idey.

Po New Yorku a Londýne sa módne dianie presunie do Milána a zavŕšenie čaká módnu obec v Paríži.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Smiling away with the beauty @natasupernova at @burberry.

Príspevok, ktorý zdieľa irinashayk (@irinashayk),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #irina Shayk #Kendall Jenner #Natalia Vodianova #Burberry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku