Miss Ukrajiny zatajila rozvod aj dieťa, chcú jej vziať titul! Nie, tvrdí ona

Organizátori súťaže Miss Ukrajina sa rozhodli diskvalifikovať tohtoročnú víťazku, pretože im zatajila, že sa práve rozvádza a má štvorročného syna, a teda nespĺňa požiadavky na "miss".

25.09.2018 14:16
Miss Ukrajina 2018 Veronika Didusenko (vpravo)... Foto:
Miss Ukrajina 2018 Veronika Didusenko (vpravo) by sa mala vzdať korunky. Ona to odmieta.
3

„To je diskriminácia,“ oponuje dvadsaťtriročná Veronika Didusenková z Kyjeva a odmieta korunku kráľovnej krásy vrátiť.

Riaditeľka súťaže však pred novinármi už ohlásila, že novú ukrajinskú kráľovnú krásy, ktorá bude krajinu reprezentovať na svetových súťažiach, korunujú v posledný septembrový deň.

„Organizátor má neodňateľné právo vylúčiť z radov uchádzačiek osobu, ktorá poskytla nedostatočné či nepravdivé údaje,“ tvrdí šéfka súťaže Viktorija Kioseová a pripomína, že Veronika podpísala dohodu, v ktorej sa výslovne uvádza, že nikdy nebola vydatá, ani nemá potomka.

Lenže ostrieľaná modelka, ktorá už pracovala v Paríži a Miláne, tvrdí, že tieto podmienky sú diskriminačné, a preto sa dobrovoľne nemieni titulu vzdať. „Ďakujem za podporu v tejto ťažkej dobe. Ste fantastickí,“ odkázala svojim fanúšikom. Podľa tlače je medzi nimi aj súčasný modelkin priateľ, pôsobiaci ako poradca šéfa prezidentskej kancelárie.

zväčšiť Víťazkou titulu Miss Sympatia sa stala Alina... Foto: Profimedia
Miss Sympatia sa stala Alina Moiseienko Víťazkou titulu Miss Sympatia sa stala Alina Moiseienko - dostane po novom titul ona?

Súťaž upútala pozornosť médií nielen škandálom okolo víťazky, ale aj tým, že sa medzi súťažiaciami krásavicami objavila aj posledná priateľka zavraždeného ruského opozičného politika Borisa Nemcova.

Nemcov bol vo februári 2015 zabitý šiestimi ranami z pištole na moste cez rieku Moskvu na dohľad od Kremľa a Červeného námestia. Útok sa odohral neskoro v noci, keď politik kráčal cez most so svojou priateľkou Annou Ďuričkovou.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #rodina #rozvod #titul #korunka #Miss Ukrajina