Hrdá mama Moss ukazuje krásnu dcéru! Má 16 a tento triumf už za sebou

Nechýbala medzi hosťami piatkovej svadby na Windsorskom zámku. Britská modelingová legenda Kate Moss, samozrejme, pútala pozornosť. Tentoraz však aj vďaka svojmu garde.

15.10.2018 00:00
debata
Topmodelka Kate Moss (vpravo) a jej dcéra Lila... Foto: Profimedia
Topmodelka Kate Moss (vpravo) a jej dcéra Lila Grace Moss odchádzajú z Windsorského zámku. Topmodelka Kate Moss (vpravo) a jej dcéra Lila Grace Moss odchádzajú z Windsorského zámku.

Mossovú totiž na slávnostnom svadobnom obrade princeznej Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka sprevádzala dcéra Lila Grace. A z tej je nový miláčik módneho sveta.

Len 16-ročná Lila Grace bola po boku mamy neprehliadnuteľná. V jemných šatách z púdrovej čipky a v krátkom čiernom kabátiku kráčala po boku mamy priamo do priestorov kaplnky svätého Juraja. Len nedávno bola Lila Grace dievčatkom, ktorému museli v britskom bulvári v novinách rozmazávať tvár, kvôli prísnym pravidlám ochrany súkromia detí v britských médiách. Dnes je z nej hviezda modelingu.

Britský princ William a Kate, vojvodkyňa z...
Modelka Cara Delevingne na svadbe princeznej...
+33Holly Candy v kreácii Ralph & Russo.

Môže za to dizajnér Marc Jacobs, ktorý je dlhoročným kamarátom modelky Kate Mossovej a ktorý si práve jej dcéru vybral za hviezdu svojej novej kampane na kolekciu dekoratívnej kozmetiky Marc Jacobs Beauty.

Topmodelka Kate Moss (v pozadí vľavo) a jej... Foto: SITA/AP, Matt Crossick
Topmodelka Kate Moss (v pozadí vľavo) a jej dcéra Lila Grace Moss Hack.a Topmodelka Kate Moss (v pozadí vľavo) a jej dcéra Lila Grace Moss Hack.a

„Prvýkrát som stretol Lilu Grace v roku 2008, keď som zamieril na Ibizu na dovolenku, aby som na jeden deň navštívil jej mamu a priateľov. Už v jej šiestich rokoch bol zjavný výrazný charakter, ale aj krása,“ napísal americký dizajnér na sieti Instagram. Keď sa v júli fotila kampaň a Kate Moss priviedla svoju dcéru na fotenie, bol to pre neho vraj tak trochu sureálny moment.

„Vrátil som sa späť v spomienkach, keď som Kate stretol prvýkrát v roku 1993. Mala len 18 rokov a predvádzala na mojej grungeovej šou pre značku Perry Ellis,“ zaspomínal si Jacobs. Dodal, že práve spolupráca s Lilou Grace je pre neho akýmsi uzavretím osobného a profesionálneho kruhu a poďakoval sa obom rodičom mladučkej dámy za možnosť s ňou spolupracovať.

Svet módy si už šušká o tom, že v tejto Britke sa rodí nová topmodelka a že by si na svoju pozíciu mala dobrý pozor dávať Kaia Crawford, dcéra modelky Cindy Crawfordovej. Uvidíme. Jedno je však isté, kráa jej rozhodne nechýba.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

When I met @lilamoss for the first time in 2008, I was on a holiday in Ibiza and went to Formentera for the day to visit with her mom, Kate Moss, and other friends and family. At just 6 years old, Lila’s strong character, demeanor and great beauty was already very apparent. The next time I saw Lila was in August of 2011 at Kate’s wedding, her character was even more dynamic and her beauty even greater. This past July is the last time I saw Lila when Kate brought her to the set of our @marcbeauty campaign shoot with @davidsimsofficial. It was a bit surreal to have Kate in the studio with Lila as it brought back memories of the first time I met Kate when she was 18 years old and cast to walk for the Perry Ellis’ Spring/Summer 1993 Grunge Collection. Kate and I became very close after the Grunge Collection and remain lifelong friends (much of which is very well documented!). When Lila came to NYC to work with us in July to be the face of our latest beauty campaign it felt a bit like an intersection of my personal and professional life coming full circle as we gathered in the studio with @davidsimsofficial, @kegrand, @guidopalau, @dianekendal and @katemossagency. It is with great pride and a full heart that I share this (first) image from our shoot with the incredible @lilamoss in her first ever campaign for @marcbeauty. Lila’s beauty, composure, patience and kindness made this project even more special than I could have imagined. With each look we photographed, she got into each character effortlessly and gracefully. Thank you, Lila, for being a part of this extremely special project and thank you, @katemossagency and @jeffersonhack for allowing us the privilege to work with your beautiful daughter. Love, Marc

Príspevok, ktorý zdieľa Marc Jacobs (@themarcjacobs),

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kampaň #Marc Jacobs #svadba #Kate Moss #modelka #Lila Grace

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Dôverujte svojim nápadom, pokúsite sa presvedčiť...

+ Aj keď ste zdraví mali by ste pravidelne navštevovať svojho lekára.
Zlodejov môže priťahovať vaše otvorené auto,...