Cara Delevingne: Ženy ma inšpirujú za každých okolností

29.10.2018 12:19
Modelka a herečka Cara Delevingne.
Modelka a herečka Cara Delevingne. Autor: ,

Anglickú herečku a modelku inšpirujú iné ženy v tom, aby sa prejavila. Dvadsaťšesťročná rodáčka z Londýna to uviedla v rozhovore pre magazín Harper's Bazaar.

„Vo všeobecnosti ma inšpirujú ženy, za každých okolností. Čím viac spoznávam ženy, ich príbehy, silu a inšpiráciu. V súčasnosti viac a viac žien nachádza svoj hlas a stavajú sa za to, v čo veria. Čím viac sa hovorí o zraniteľnosti, tým lepšie,“ skonštatovala Delevingne.

Mladá Angličanka tiež prezradila, že je pre ňu veľmi dôležité obklopovať sa ľuďmi, ktorí ju nezhadzujú. „Je naozaj dôležité neobklopovať sa ľuďmi, ktorí ťa neskôr zhodia. Najdôležitejšia vec, čo som sa v živote naučila, je obklopovať sa ľuďmi, ktorí sú inšpiratívni a povzbudiví a hovoria pravdu,“ dodala.

Cara Delevingne začala s modelingom už ako desaťročná, pričom kontrakt s agentúrou podpísala v roku 2009. V rokoch 2012 a 2014 získala v rámci Britských módnych cien titul Modelka roka. Ako herečka sa predstavila napríklad vo filmoch Anna Karenina (2012), S tvárou anjela (2014), Papierové mestá (2015), PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny (2015), Jednotka samovrahov (2016), Valerian a mesto tisícich planét (2017) či Tulipánová horúčka (2017).

#inšpirácia #Cara Delevingne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevstupujte do nového dňa so zlou náladou, neprospeje vám to.
Po finančnej stránke sa máte stále čoho báť,...

+ Pri cvičení si dávajte pozor aby ste si neublížili.
Dokončite to, čo ste prednedávnom začali, nezabúdajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk