Cara Delevingne: Ženy ma inšpirujú za každých okolností

29.10.2018 12:19
Modelka a herečka Cara Delevingne.
Modelka a herečka Cara Delevingne. Autor: ,

Anglickú herečku a modelku inšpirujú iné ženy v tom, aby sa prejavila. Dvadsaťšesťročná rodáčka z Londýna to uviedla v rozhovore pre magazín Harper's Bazaar.

„Vo všeobecnosti ma inšpirujú ženy, za každých okolností. Čím viac spoznávam ženy, ich príbehy, silu a inšpiráciu. V súčasnosti viac a viac žien nachádza svoj hlas a stavajú sa za to, v čo veria. Čím viac sa hovorí o zraniteľnosti, tým lepšie,“ skonštatovala Delevingne.

Mladá Angličanka tiež prezradila, že je pre ňu veľmi dôležité obklopovať sa ľuďmi, ktorí ju nezhadzujú. „Je naozaj dôležité neobklopovať sa ľuďmi, ktorí ťa neskôr zhodia. Najdôležitejšia vec, čo som sa v živote naučila, je obklopovať sa ľuďmi, ktorí sú inšpiratívni a povzbudiví a hovoria pravdu,“ dodala.

Cara Delevingne začala s modelingom už ako desaťročná, pričom kontrakt s agentúrou podpísala v roku 2009. V rokoch 2012 a 2014 získala v rámci Britských módnych cien titul Modelka roka. Ako herečka sa predstavila napríklad vo filmoch Anna Karenina (2012), S tvárou anjela (2014), Papierové mestá (2015), PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny (2015), Jednotka samovrahov (2016), Valerian a mesto tisícich planét (2017) či Tulipánová horúčka (2017).

#Cara Delevingne #inšpirácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neznepríjemňujte si zbytočne deň, myslite pozitívne.
Zlosťou nič nevyriešite, iba ak pokazíte, aj to čo je...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...