Kráska z Korziky celkom na zjedenie! Toto jej asi do Miss Universe nevydrží

02.11.2018 03:00

Hoci v súťaži Miss Francúzsko skončila na druhom mieste, pocestuje reprezentovať krajinu do Thajska na svetovú súťaž krásy Miss Universe.

Eva Colas, prvá vicemiss Francúzsko, na...
Eva Colas, prvá vicemiss Francúzsko, na prehliadke Chocolate Fair. Autor: Reuters, CHARLES PLATIAU

Modelka a vyštudovaná manažérka Eva Colas sa len nedávno objavila aj na módnej prehliadke, kde jednotlivé modely boli na zjedenie. A to doslova.

Išlo totiž o prezentáciu šikovnosti a majstrovstva francúzskych výrobcov čokolády a aj šaty, v ktorých sa predviedla 22-ročná Korzičanka, boli z veľkej časti vytvorené práve milovanou sladkou pochúťkou.

Eva Colas na prehliadke Chocolate Fair (Salon...
Eva Colas na prehliadke Chocolate Fair (Salon du Chocolat) v Paríži, kde predviedla šaty z čokolády. Autor: Reuters, CHARLES PLATIAU

Eva Colas sa pred objektívmi ukázala v pomerne opulentnej róbe zdobenej lístkami a kvetinami z čokolády. Jej nezameniteľný úsmev z tváre nemizol, ale predvádzať sa takto nemohla príliš dlho. Telesná teplota by totiž čokoládu začala veľmi rýchlo roztápať.

Na súťaž Miss Universe do Thajska pocestuje táto hnedovláska ako ambasádorka Francúzska, hoci doma získala v súťaži titul prvej vicemiss. Miss Francúzsko Maëva Coucke bude v podobnom čase totiž reprezentovať krajinu na súťaži Miss World, ktorá sa koná v Číne.

#sexy #modelka #Miss Francúzsko #čokoláda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevstupujte do nového dňa so zlou náladou, neprospeje vám to.
Po finančnej stránke sa máte stále čoho báť,...

+ Strávite viac času v prírode, načerpáte novú energiu.
Nestrácajte čas v práci, nadčasy vám nebudú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk