Podprsenka za milión ozdobí prsia blond Švédky! Pozrite si diamantovú Fantasy Bra

06.11.2018 12:02
Elsa Hosk
Elsa Hosk, jedna z anjelov značky Victoria's Secret, pózuje pri Fantasy Bra v hodnote 1 milión dolárov. Autor: ,

Elsa Hosk sa tento rok stala tou vyvolenou, ktorá už o pár dní, počas sledovanej šou Victoria's Secret, predvedie podprsenku Fantasy Bra.

Po minuloročnej tmavovláske, Brazílčanke Lais Ribeiro, tak miliónový dekolt predvedie nežná blondínka. Modrooká Švédka je jedným z anjelov spomínanej značky od roku 2015 a ako súčasť veľkolepej šou sa na pódiu objavuje od roku 2011.

Elsa Hosk, jedna z anjelov značky...
Elsa Hosk, jedna z anjelov značky Victoria's Secret, pózuje pri Fantasy Bra v hodnote 1 milión dolárov. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Podľa vyhlásenia zástupcov značky je hodnota podprsenky tento rok 1 milión dolárov a vznikla v spoluprácu so značkou Swarovski. Práca na podprsenke trvala 930 hodín a je zdobená 2 100 diamantami Swarovski. Po prvý raz sa imitácia Fantasy Bra dostane aj k bežným zákazníčkam, ktoré si ju budú môcť kúpiť za 250 dolárov a bude zdobená kryštálikmi značky Swarovski.

Elsa Hosk, jedna z anjelov značky...
Elsa Hosk, jedna z anjelov značky Victoria's Secret, pózuje pri Fantasy Bra v hodnote 1 milión dolárov. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Okrem brazílskej rodáčky Lais Ribeiro či blond Švédky Elsy Hosk sa v minulých rokoch vo Fantasy Bra predviedli krásky ako Jasmine Tookes, Lily Aldridge, Adriana Lima či Alessandra Ambrosio.

29-ročná rodáčka zo Štokholmu, Elsa Hosk, začala s modelingom ako 13-ročná. 1,76 m vysoká modrooká blondínka sa dlhodobo venovala basketbalu, dokonca na profesionálnej úrovni. Šport však definitívne vymenila za modeling a stala sa jednou z najvychytenejších modeliek sveta.

Elsa
		Hosk, jedna z anjelov značky
		Victoria's...
Elsa Hosk,
		jedna z anjelov značky
		Victoria's...
+3Elsa Hosk, jedna z
		anjelov značky
		Victoria's...

Slávna módna šou Victoria's Secret sa tento rok uskutočná 8. novembra v New Yorku a po móle sa prejdú krásky ako Kendall Jenner, Adriana Lima, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Gigi Hadid a mnohé ďalšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Fantasy Bra #Victoria's Secret #Elsa Hosk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...