Jedna z najsexi modeliek sveta, Kate Upton, sa stala mamou

11.11.2018 13:30
Kate Upton
Kate Upton na párty Vanity Fair po udeľovaní Oscarov. Autor: ,

Americká modelka a príležitostná herečka Kate Upton a jej manžel, bejzbalista Justin Verlander, sa stali rodičmi dievčatka.

Dvadsaťšesťročná rodáčka z mesta St. Joseph v Michigane to oznámila v sobotu prostredníctvom služby Instagram. Dievčatko prišlo podľa týchto údajov na svet v stredu a dostalo meno Genevieve Upton Verlander.

View this post on Instagram

Genevieve Upton Verlander 11.7.18

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Upton a Verlander tvoria pár od roku 2014, pričom sa zasnúbili predvlani. Minulý rok 4. novembra svoj vzťah spečatili svadbou v Taliansku.

Katherine Elizabeth Upton sa preslávila najmä vďaka tomu, že dva razy po sebe, v roku 2012 a 2013, zdobila obálku špeciálneho plavkového čísla magazínu Sports Illustrated. Práve tento magazín ju v roku 2011 vyhlásil za Nováčika roka a o rok neskôr jej venoval titulnú stranu exkluzívneho čísla, čím jej pomohol naštartovať úspešnú kariéru, počas ktorej nechýbala v množstve rebríčkov najpríťažlivejších žien. Na titulku Sports Illustrated sa znovu vrátila v roku 2017. Ukázala sa aj na obálkach ďalších prestížnych magazínov, napríklad na titulke Vanity Fair k jeho 100. výročiu. Ako herečka sa predstavila vo filmoch Majstrovský plán (2011), Traja hlupáci (2012) či Jedna za všetky (2014).

#pôrod #Kate Upton #dcéra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Skúste začať hrať s partnerkou loptové hry, vylepší vám to vzťah aj kondíciu.
Nezničte všetko, čo ste si...

+ Niektoré udalosti nedokážete ovplyvniť, preto ich jednoducho nechajte tak.
Teraz využijete znalosti...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk