To je nuda! DiCaprio v Paríži svoju mladučkú modelku veru nezabával

04.12.2018 00:00

Vyrazili do mesta zaľúbených! Leonardo DiCaprio (44) a jeho krásna priateľka, modelka Camila Morrone (21), prežívajú vzťah už niekoľko mesiacov.

Svoj vzťah nijako netaja, spoločné chvíle si vychutnávajú nielen v uliciach Los Angeles a vychytených reštauáciách, ale aj v Európe.

Herec  Leonardo DiCaprio a Camila Morrone na...
Herec Leonardo DiCaprio a Camila Morrone na prestížne podujatie "Longines Grand Prix" v Paríži. Autor: Profimedia

Aktuálne si zaleteli do metropoly Francúzka, do romantického Paríža. Spoločne zavítali aj na futbalový zápas medzi Paris St. Germain a FC Liverpool. Dvojicu v hľadisku zachytilo aj pozorné oko fotografa. Potom nasledovalo ďalšie podujatie – párik si pozrel podujatie Longines Grand Prix v Paríži v parkúrovom skákaní. Kone však mladú krásku viditeľne nebavili, jej znudený pohľad na paparazzi zábere hovorí za všetko.

A hoci paparazzovské fotografie oscarového herca s jeho vyvolenou nie sú už také výnimočné, ich oficiálneho spoločného vystúpenia na červenom koberci sme doposiaľ svedkami neboli. Niečo také však k DiCapriovi dlhodobo nepatrí, na oficiálbnych podujatiacjh sa už roky objavuje sám alebo v obklopení svojich kolegov. Krásne a mladé partnerky, zväčša vychytené modelky, s ním na prestížne podujatoa nechodia.

Modelka Camila Morrone na nedávnom podujatí...
Modelka Camila Morrone na nedávnom podujatí LACMA Art + Film Gala. Autor: Profimedia

Mamou krásnej Camilly je modelka a herečka Lucila Sola. 43-ročná argentínska rodáčka bola dlhorčonou partnerkou oscarového herca Al Pacina (78). Práve ona sprevádzala svoju dcéru a jej slávneho parnera aj naletnej dovolenke v letovisku St. Tropez.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#modelka #Leonardo DiCaprio #paríž
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Leňošenie nechajte na večer, premôžte sa a choďte si zacvičiť.
Keď prekonáte svoju lenivosť, všetko už...

+ V prvom rade sa dajte dokopy vy, myslite na seba, až potom na ostatných.
Možností je veľa, už len si...