Sklenaříkovú na prehliadke v Paríži fotografi cvakali ako diví

01.03.2008 19:04
Elie Saab - jeseň-zima 2008/09 - Paríž -...
Modelka Adriana Sklenaříková-Karembeu vyvolala záujem pred šou značky Elie Saab - jeseň-zima 2008/09 v Paríži. Autor:

Nielen luxusné a elegantné kreácie na telách modeliek, ale aj Slovenka Adriana Sklenaříková-Karembeu sa stala streodobodom pozornosti počas parížskej prehliadky libanonského dizajnéra Elieho Saaba v Paríži. Rodáčka z Banskej Bystrice si prišla pozrieť prezentáciu kolekcie na jeseň a zimu 2008/09 a fotografi sa na ňu priam vrhli.

Pôvabná Slovenka, ktorú preslávila práca v kampani na podprsenky Wonderbra, ale tiež účinkovanie na mólach vb Paríži a Miláne, je v súčasnosti vo Francúzsku už viac celebrita než pracujúca manekýnka. Pomohla jej k tomu aj dlhoročná práca s Červeným krížom či naposledy účinkovanie vo filme Asterix a olympijské hry. Na prehliadku dizajnéra, ktorý oblieka množstvo hollywoodskych hviezd, dorazila dlhonohá kráska v chlpatom kožuchu a ležérnej úprave, organizátori ju usadili do prvého radu.

Spoločne s ´dalšimi prominentami sa teda mohla Adriana kochať novou kolekciou odevov, ktorej dominovali grafické prvky, kombinácia čiernej a bielej, ale aj odtiene honosných materiálov vo vínovej červenej, smaragdovej zelenej alebo fialovej na večerných toaletách alebo koktejlkách do spoločnosti. Adriana nebola jediná Slovenka an prehliadke, priamo na móle sa jej totiž zúčastnila aj topmodelka Michaela Kocianová, ktorá šaty pre Saaba predvádzala už tretiu sezónu za sebou.

Topmodelka Michaela Kocianová na prehliadke...
Modelka predvádza kreáciu z dielne značky Elie...
+4Modelka predvádza kreáciu z dielne značky Elie...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku