VIDEO: Sex predáva, ale nezabudnite na dôsledky, radí Nývltová

, 31.01.2019 06:00

Sociálne siete sa stali fenomeném modelingovej brandže. Vie o tom aj slovenská modelka Linda Nývltová, ktorá si pamätá ešte časy klasického fotoaparátu pri práci do časopisov.

Modelka Linda Nývltová v šatách od Michaela...
Modelka Linda Nývltová v šatách od Michaela Kováčika na nedávnom Plese v opere. Autor: Ples v opere

„Zažila som ešte časy, keď sa fotilo na film. My sme vždy museli odfotiť a skontrolovať kompozíciu či svetlo daného záberu na polaroid. Tam sme zistili, či sme blízko toho želaného výsledku a následne sme fotili na klasický fotoaparát,“ zaspomínala si Nývltová pre TV Pravda.

V porovnaní s dneškom sa v módnej brandži toho veľa zmenilo. Podľa niekdajšej víťazky modelingovej súťaže Elite Model Look je však okrem digitálnej fotografie a retušovania zaujímavý práve nástup sociálnych sietí.

„Majú veľký vplyv na kariéru dievčat a tiež na celkový svet reklamy. Vďaka nim máme vlastný imidž, máme ho viac vo vlastných rukách. Ako modelky si samy kontrolujeme, čo chceme pustiť von, ako sa chceme komunikovať. Máme viac priestoru vyjadriť svoj názor, štýl, ukázať až taký vlastný svet,“ vymenovala vo videorozhovore výhody Nývltová.

Samozrejme, vždy sa treba pozerať na celý nástroj komplexne. Čo by poradila mladým začínajúcim modelkám alebo čo si myslí o provokovaní na sociálnych sieťach, si môžete pozrieť v našom videu.

Modelka Linda
		Nývltová na módnej akcii
		Fashion...
Tenistka Daniela
		Hantuchová (vľavo)
		a...
+11Zľava: Modelky Sasha
		Gachulincová,
		Hana...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#modeling #sex #Instagram #modelka #provokácia #Linda Nývltová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nenahovárajte si, že vám niečo je, sami si to tak privolávate.
Všetko dnes vyjde podľa vašich predstáv,...

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...