Oslávila 65. narodeniny vo veľkom štýle! Nestarnúca Brinkley nesklamala

31.01.2019 09:00

Do osláv jej poljubilea ešte síce zostáva pár dní, ale niekdajšia americká supermodelka Christie Brinkley to už stihla osláviť. Pohárikom aj prácou.

Modelka Christie Brinkley oslávila 65. narodeniny.
Modelka Christie Brinkley oslávila 65. narodeniny. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Bývalá tvár zo stránok Sports Illustrated zavítala do štúdii AOL, aby tam porozprávala o novej kampani Milestones of me, ktorá je údajne dôležitou súčasťou jej starostlivosti o seba samu aj jej vlastného beauty režimu.

Blondínka, ktorá je matkou troch dospelých detí, nesklamala svojich priaznivcov ani tentoraz. Do štúdia dorazila v trblietavých lurexových šatách a výraznom červenom kabáte. Bezchybne nalíčená a s jej dokonalými plavými vlnami.

Modelka Christie Brinkley na návšteve relácie...
Modelka Christie Brinkley na návšteve relácie BUILD Speaker Series k jej programu Milestones of Me. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

O pár hodín neskôr stihla aj prvú „narodeninovú“ párty. S jej organizáciou pomohla dcéra Alexa Ray Joel, ktorú má modelka s hudobníkom Billym Joelom. V hoteli Gramercy Park sa rodinné duo zabávalo v spoločnosti pozvaných hostí a celkom pochopiteľne sa pozornosť médií sústredila najmä na nestarnúcu Brinkleyovú.

Hviezda z desiatok titulných stránok módnych magazínov sa predviedla v ďalšom sexy outfite – stavila na trblietavé minišaty s pruhovaným vzorom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #modelka #oslava #Christie Brinkley #jubileá hviezd
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...