Trio anjelikov v bikinách! Sexi modelky vyrazili do Miami a zvádzali

04.02.2019 08:30

Ich krivky pozná polovica sveta. Patria totiž medzi najznámejšie modelky dámskej spodnej bielizne. Na pláži v Miami sa predviedli bez líčidiel či ukážkového hair-stylingu. Ale stále boli sexy!

Zľava: Topmodelky Shanina Shaik, Lais Ribeiro a...
Zľava: Topmodelky Shanina Shaik, Lais Ribeiro a Jasmine Tookes spoločne oslavovali Tookesovej narodeniny na pláži v Miami. Autor: Profimedia

Reč je o modelkách Jasmine Tookesovej, Shanine Shaikovej a Lais Ribeirovej – triu dievčat, ktoré sa aj koncom minulého roka objavilo na prehliadke značky Victoria's Secret. Tentoraz síce nemali na sebe značkovú bielizeň, ale na pláži boli všetky tri dámy neprehliadnuteľné.

Dôvodom ich prítomnosti nie je len dobré kamarátstvo, ale tiež fakt, že Tookes oslávila v piatok 1. februára 28. narodeniny. Jej dobré kamarátky dorazili, aby spoločne s ňou toto nové číslo oslávili.

Tookes, ktorá je rodáčkou z Kalifornie, sa už niekoľko rokov kamaráti práve s Brazílčankou Lais Ribeiro a tiež austrálskou modelkou Shaikovou. Spojila ich práve spoločná práca a za roky pôsobenia v brandži sa vraj stali nerozlučnými spoločníčkami.

Video:

Linda Nývltová: Sex predáva, ale pozor na dôsledky

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #modelka #Miami #Jasmine Tookes #Shanina Shaik #Lais Ribeiro
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...