DiCapriove ex na jednej akcii! Nina prišla naľahko, nežná Bar na ňu nemala

09.02.2019 00:00

Skutočnosť, že Oscarom ovenčený herec Leonardo DiCaprio "loví" svoje partnerky výlučne v modelkovských vodách, je všeobecne známa.

Ide o slávne krásky, ktoré patria vo svete módy medzi tie najvychytenejšie. A keďže herec má vzťahov s modelkami na svojom konte viac ako dosť, môže sa stať aj to, že jeho krásne ex sa stretnú na jednej akcii. Zažili to modelky Bar Rrefaeli a Nina Agdal počas gala amfAR v New Yorku.

Nina Agdal na podujatí amfAR v New Yorku.
Nina Agdal na podujatí amfAR v New Yorku. Autor: Profimedia

Nina Agdal, ktorá svojím vražedne sexi telom zdobila aj stránky magazínu Sports Illustrated, dokonalé hohy predviedla počas spomínanej akcie v úsporných minišatách, ktoré modelke siahali tesne pod zadok. A odhalené mala nielen nohy, ale aj dekolt.

Dánska modelka Nina Agdal (26) randila s hercom jeden rok, v máji 2017 ho však ja táto štíhla hnedovláska omrzela a tak ju vymenil za inú.

Bar Refaeli na podujatí amfAR v New Yorku.
Bar Refaeli na podujatí amfAR v New Yorku. Autor: Profimedia

Bar Rrefaeli (33) toho na červenom koberci ukázala o čosi menej, svoje pekné krivky nechala viac zahalené ako odhalené v trblietavých šatách na ramienka. Telo dvojnásobnej mamy však rozhodne stálo za pohľad, rovnako, ako jej sladká tvárička a blond hriva.

Kim
		Kardashian (vpravo) a jej sestra
		Kourtney...
Milla
		Jovovich pózuje pri príchode na
		amfAR...
+12Heidi Klum pózuje pri
		príchode na amfAR gala
		v...

Vzťah s izraelskou rodáčkou, ktorú magazín Maxim vyhlásil za najsexi ženu roka, mal o čosi dlhšie trvanie, pár spolu randil od roku 2005 do roku 2009. Sladká blondínka je však od roku 2015 vydatá za boháča Adiho Ezru, s ktorým vychováva dve deti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Leonardo DiCaprio #Nina Agdal #amfar gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky u akýchkoľvek lekárov.
Veci musíte mať plno pod kontrolou, vtedy...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...