Šaty pre missky: 3 rôzne dámy, 1 plesový model - recyklovať sa (ne)oplatí?!

12.02.2019 16:40

Počas uplynulého víkendu sa konal v Bratislave Medický ples. Jednou z pozvaných dám bola aj niekdajšia finalistka Miss Universe SR Petra Agalareva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Medický ples ✨ #dress @pistejka #makeup @zuzanasutjak #thankyou ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Петра Агаларева (@petraagalareva),

Bulharsko-slovenská kráska síce nie je možno svetu až taká známa, ako niektoré jej ďalšie misskovské kolegyne – jednoznačne ju však s nimi čosi spája. Výber plesových šiat.

Na slávnostný večer sa vybrala totiž v šatách, ktoré na prvý pohľad vyzerali povedome. A niet ani divu. Finalistka misskovskej súťaže si na seba totiž obliekla šaty od Jany Pištejovej, ktoré už mali svoju premiéru pred rokom – konkrétne na samotnej držiteľke titulu najkrajšej Slovenky a dnes riaditeľke súťaže Miss Slovensko Karolíne Chomistekovej. Šéfka renomovanej súťaže ženskej krásy si vtedy model obliekla na známy Ples v opere a mohla si na konto pripísať prvenstvo v predvedení týchto šiat.

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková...
Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková v šatách od Jany Pištejovej. Autor: Ples v opere

Ale aby toho nebolo málo, večerná kreácia s výrazne odhalenými ramenami a dekoltom padla do oka zjavne aj ďalšej misskovskej kráske – konkrétne českej víťazke titulu Česká Miss Earth 2015 Karolíne Mališovej. Tá si model skúšala priamo u Pištejovej v ateliéri, čím sa slovenská dizajnérka nezabudla pochváliť na svojom oficiálnom instagramovom profile.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#fitting s touto kráskou @ceskamiss @karolinamalisova ... ako princezná v hodvábnej púdrovoružovej róbe

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Pištejová Official (@pistejka),

Tieto tri dámy sa našťastie na jednom podujatí v rovnakých šatách nestretli. Nás však zaujíma, čo myslíte – je vhodné recyklovať aj dizajnérsky model, podobne ako šaty z požičovne?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šaty #Karolína Chomisteková #Jana Pištejová #model #ples #opakovanie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Najlepšie urobíte, ak sa nad dnešnými starosťami povznesiete.
Vo financiách nechajte situáciu dozrieť,...

+ Kondíciu si udržiavajte pravidelným posilňovaním a dýchacími cvičeniami.
Vo financiách...