Ako orientálna princezná! Bella Hadid v New Yorku ohúrila na móle

13.02.2019 12:00

Práve prebiehajúci týždeň módy v New Yorku už naservíroval prehliadky niekoľkých renomovaných značiek. V utorok sa k slovu dostal aj ateliér Oscar de la Renta. A s ním aj Bella Hadid.

Topmodelka Bella Hadid na prehliadke Oscar de...
Topmodelka Bella Hadid na prehliadke Oscar de la Renta. Autor: Reuters, GAIA SQUARCI

Slávna kráska, ktorá je mladšou sestrou rovnako úspešnej modelky Gigi Hadidovej, bola záverečnou modelkou kolekcie bezmála šesťdesiatky modelov určených na sezónu Jeseň/Zima 2019. A vyvolala spontánny aplauz hostí.

Dvadsaťjedenročná Hadid sa na móle objavila vo veľkolepej večernej róbe v čiernom zamatovom vyhotovení s reliéfnym vzorom odkazujúcim na orientálnu architektúru. Práve tam smerovala aj celá inšpirácia kolekcie – ako píše portál Vogue.com, hlavné myšlienky čerpali dizajnéri Laura Kim a Fernando Garcia z návštevy v Dubaji.

Modelka
		na prehliadke Oscar de la Renta
		-...
Modelka na
		newyorskej prehliadke značky
		Oscar...
+4Modelka na newyorskej
		prehliadke značky
		Oscar...

Arabský svet, jeho zdobnosť, hutnosť, farby korenia, ale aj ohurujúce mozaikové kombinácie či vzory z perzských kobercov – to všetko sa objavilo na modelkách v tejto kolekcii uzatvorenej žiadanou americkou kráskou.

Ostáva už len čakať, či sa niektoré zo šiat objavia o necelé dva týždne na vyhlásení Oscarov v Los Angeles. Pravdepodobnosť je to vysoká, najmä večernú časť kolekcie totiž tvorilo niekoľko ohurujúcich kúskov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #New York #modelka #Oscar de la Renta #Orient #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...

+ Nie všetko bude priaznivo pôsobiť na vaše telo, musíte to sami zistiť.
Všetko sa vám bude robiť lepšie v...