Oslávila 50-ku a vrátila sa na mólo! Nežná Turlington ako čierna labuť

Christy Turlington bola jednou z najväčších hviezd modelingu osemdesiatych a devätdesiatych rokov.

15.02.2019 00:00
debata

Mohla si tak niekoľko rokov vychutnávať zaslúžený status supermodelky – spolu so slávnymi kolegyňami ako Claudia Schiffer, Cindy Crawford či Linda Evangelista.

Christy Turlington  počas prehliadky Marc... Foto: Reuters, CAITLIN OCHS
Christy Turlington Christy Turlington počas prehliadky Marc Jacobs v New Yorku.

Len pred mesiacom oslávila slávna Američanka okrúhlu päťdesiatku a vzápätí sa vrátila na predvádzacie mólo. V New Yorku uzatvárala prehliadku návrhára Marca Jacobsa. Ako informuje magazín People, na prehliadke spomínaného návrhára sa nežná Christy ukázala naposledy v roku 1993.

 Kaia Gerber počas prehliadky  Marca Jacobsa v...
Christy Turlington  počas prehliadky  Marca...
+6Modelka počas prehliadky Marc Jacobs v New Yorku.

O svoje dojmy z prehliadky sa slávna kráska podelila aj s fanúšikmi na Instagrame, kde zverejnila aj jednu fotografiu zo šou. „Marc Jacobs ma pozval, aby som zatvárala jeho krásnu šou a ja som nedokázala odolať. Tohto človeka som stretla a milovala od mojich 16-tich rokov.“ Okrem toho sa poďakovala aj svojich mladším kolegyniam, s ktorými sa počas večera na móle stretla – Gigi Hadidovej či Kaiy Gerberovej.

View this post on Instagram

About tonight! OMG @themarcjacobs invited me to close his beautiful show tonight and I couldn’t resist. A. I have known and loved this man since I met him at age 16. B. I turned 50 this year and have arrived at a place where “Why the F not” is the answer that comes up when I ask myself questions. C. I have a 15 year old daughter who I desperately want to see and hear me and this is a medium that “speaks”to her. So, thank you’s are in order, @karliekloss @gigihadid and @kaiagerber and all the lovely young women I have met briefly in the recent past or met tonight. You are ALL women I would want my daughter to emulate in your grace, confidence and elegance. Always reassuring to have @guidopalau @diane.kendal @stephenjonesmillinery and @kegrand encouraging you on and making you look and feel your best. And while that muscle did not hurt as much as I would have thought to exercise again, after 20 plus years, I am not certain I could beat the experience of tonight or wish to try! Now I can say exactly when and for whom I last walked a runway and feel so proud of all the forces of nature who made it possible! @1.800.newbold & Congratulations for all of the amazing people who put shows like this together. I am in awe of the efforts I was able to witness firsthand and truly appreciate from a new perspective over the last couple of days all the effort that goes in. Bravo!

A post shared by Christy Turlington Burns (@cturlington) on

Turlington, ktorá s modelingom začala už ako 14-ročná, je dvojnásobnou mamou. S manželom, hercom a producentom Edwardom Burnsom, sa spoznala v roku 2000, o tri roky na to sa postavili pred oltár. Vychovávajú 15-ročnú dcéru Grace a 13-ročného syna Finna.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Marc Jacobs #Christy Turlington

+ Budujte si lepšie zdravie, nezabúdajte naňho.
Doprajte si to, čo skutočne potrebujete a neobmedzujte sa....

+ Nezabúdajte na svoje problémy, neodkladajte ich na neskôr.
Svoje peniaze dobre investujte, raz zato budete...