Herzigová s modelkami mladšími o polovicu... a predsa bola hlavná hviezda!

22.02.2019 14:31

Hoci vekom sa už radí k modelkám vo výslužbe a na móle ju nevídať až tak často, v Miláne bola hlavnou hviezdou prehliadky Max Mara. Česká rodáčka Eva Herzigová ju uzatvárala.

Modelka Eva Herzigová na prehliadke Max Mara v...
Modelka Eva Herzigová na prehliadke Max Mara v Miláne. Autor: SITA/AP, Antonio Calanni

Štyridsaťpäťročnú rodáčku z Litvínova si dizajnér značky Ian Griffiths vybral ako modelku na záverečný model prezentácie. Herzigová sa tak postavila po boku hviezd modelingu aj o polovicu mladích, medzi ktorými nechýbala napríklad americko-jordánska topmodelka Bella Hadid.

Trojnásobná mama Herzigová prekvapila na záberoch z Milána, kam pricestovala v predvečer módnej šou, novým účesom. Či lepšie povedané, novou farbou vlasov. Plavý odtieň sa zmenil na hnedú farbu, čo trochu v civile pridávalo Herzigovej roky.

Táto niekdajšia hviezda značky Wonderbra, ktorá v minulosti patrila do elitnej skupiny topmodeliek, si tento týždeň zaspomínala aj na zosnulého Karla Lagerfelda. Pre dizajnéra predvádzala mnohokrát ešte v rámci jeho tvorby pre značku Chanel v 90-tych rokoch.

„Budeš mi chýbať. Odpočívaj v pokoji,“ napísala k staršej spoločnej fotografii s nemeckým dizajnérom, ktorý umrel v utorok vo veku 85 rokov. Zverejnila ju na svojom Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rest in Peace Karl! I will miss you.....

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Herzigova (@evaherzigova),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #móda #Eva Herzigová #Max Mara
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Obliekajte sa primerane k počasiu, nemôžte si dovoliť práve ochorieť.
Zdokonaľujte sa v tom v čom máte...

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...